fbpx
рецепти
Коли готую цю домашню яєчну лапшу, згадую рідні бабусині натруджені руки, як вони вправно рухалися, а я маленька сиділа поруч і спостерігала за цією казкою… Я така щаслива, що сьогодні, через багато років, я радую тепер вже свою родину бабусиною ароматною лапшичкою і дуже хочу поділитися з вами цим чудовим і простим рецептом! 

Інгредієнти для ароматної домашньої яєчної локшини:

300 г пшеничне борошно

3 шт. яйце

сіль

Готуємо: 

Яйця розбити в глибоку миску, додати дрібку солі, виделкою або вінчиком перемішати і злегка збити.

В іншу глибоку ємність просіяти борошно, в центрі зробити ямку, влити в неї яєчну масу, поступово замішуючи тісто спочатку виделкою, потім руками – тісто повинно вийти досить крутим.

Викласти тісто в пакет, на півгодини залишити при кімнатній температурі, потім розрізати його на кілька частин, кожну з яких обсипати борошном.

Далі, якщо є машинка – зробити з тіста локшину за допомогою приладу, якщо немає – розкачати тісто качалкою до товщини 1-2мм, дати листам підсохнути 10 хв., потім нарізати його на локшину соломкою бажаної товщини.

Готову локшину потрібно розкласти на робочій поверхні, посипаною борошном і до повного висихання залишити.

Вдалого приготування і смачного!

Читайте також: БАБУСЯ РОЗПОВІДАЛА МЕНІ, ЩО ПІД ЧАС ВІЙНИ ВІД СТРАХУ І РОЗПАЧУ ЇЇ РЯТУВАЛИ ЦІ ТРИ СИЛЬНІ МОЛИТВИ, ЯКІ ПЕРЕДАЛА ЇЙ ЩЕ ЇЇ МАТИ. ВОНИ ЗАПИСАНІ У МЕНЕ, І КОЛИ ДУШУ ОГОРТАЮТЬ СТРАХИ ЧИ ПЕРЕЖИВАННЯ – Я ТЕЖ СПАСАЮСЯ ЦИМИ МОЛИТВАМИ: МОЛИТВОЮ ВІД СТРАХУ, МОЛИТВОЮ ПРОТИ УСЯКОГО ЗЛА І МОЛИТВОЮ, ЩОБ ПОЗБУТИСЯ СМУТКУ Й НАПАСТИ.

Заголовок, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook