fbpx
Духовна скарбничка
Кожна з цих семи молитв – всього з кількох слів. Та вони змінюють життя! Дуже сильні молитви з Біблії, в яких ховається повнота нашого буття. Їх не складно запам’ятати. Звертаючись ними з ВІРОЮ до Бога, ми просимо про те, що допоможе змінитися нам самим і змінить наше життя.

1. „Яке моє призначення?“

Так, як Бог відкрив Своє покликання для Єремії, Він продовжує відкривати наше унікальне покликання і нам:

„Перш, ніж я уклав тебе в утробі, я знав тебе; і перш ніж ти вийшов з лона, освятив я тебе; пророком для народів я тебе призначив“ (Єремії 1: 5).

2. „Помаж мене для того, що я покликаний“

Коли Бог дає нам повноваження здійснювати справи для Нього — це дає надприродні результати. Треба молитися, щоб вірш Луки 4:18 став реальністю у нашому житті:

„Господній Дух на мені, бо він мене помазав“.

3. „Я потребую мудрості і розпізнання“

Божий погляд на кожну людину і на кожну обставину  є неоціненним. Щодня треба простити Бога про надприродну мудрість і розпізнання:

„Коли ж комусь із вас мудрости бракує, нехай просить у Бога, який дає всім щедро й за це не докоряє, і вона йому дасться“ (Якова 1: 5).

4. „Викоріни егоїзм і гордість із мого життя“

Протилежністю Царства Божого є царство мого „Я“. Бог відповідає на цю молитву, посилаючи в життя людей і обставини, які змушують відмовлятися  від себе і ходити в християнському смиренні. Постійний процес обрізання дуже хворобливий, але він необхідний для збільшення плодів.

„Бог гордим противиться, смиренним же дає благодать“ (Якова 4: 6).

5. „Підвищ мій больовий поріг“

Біль неминучий у християнському житті.  Бог розширяє наше серце, виводить зі зони комфорту, і робить необхідні корективи. Як у 2 Корінтян 4:17 обіцяє апостол Павло:

„Бо те, що одну мить триває, – наше легке горе – готує нам понад усяку міру вічну ваготу слави“.

6. „Прошу Тебе про одну надприродною зустріч щодня“

В Марка 1:17 Ісус проголосив:

„Ідіть за мною, я зроблю вас рибалками людей“.

7. „Викрий те, що необхідно викрити, розкрий те, що потрібно розкрити, і пролий світло на те, що ховається в темряві“

Прохання до Господа викрити плани супротивника дуже важливе в духовній війні. Коли Бог розкриває диявольські стратегії, Він робить невидиме видимим, а приховане — явним. Ця молитва може показати різницю між перемогою і поразкою в духовній війні. У Ефесян 6:11 є нагадування для нас:

„Одягніться в повну зброю Божу, щоб ви могли дати відсіч хитрощам диявольським“.

Молитва — це частина Божих обладунків.

Джерело – “Великий Молитвослов”

Читайте також: СПОДІВАЮСЯ, СПОДОБАЄТЬСЯ І ВАМ! ПРОСТО ЧУДОВИЙ ПІСНИЙ ФРУКТОВИЙ ТОРТИК! СМАК НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ, НАСОЛОДА БЕЗ ЗАЙВИХ КАЛОРІЙ! ПЛЮС – ВІН ПРОСТО СКАРБНИЧКА ВІТАМІНІВ.

Заголовок, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page