Млинці люблю з дитинства, мама з бабусею постійно їх готували. Але постійно готувати по одному і тому ж рецепту набридає. З цього пропоную вам гарний варіант – млинці з сиром і зеленню. Готуються вони легко, з простих продуктів.
Я готувала вчора ці смачні млинці, мої з’їли їх дочиста і попросили сьогодні ще їх приготувати. Вони такі м’які і ніжні, особливо смачні гарячими.
Сирні млинці також підійдуть в якості закуски на святковий стіл. Подавати їх можна з улюбленим соусом, мої люблять їсти їх зі сметаною. Обов’язково приготуйте!
Необхідні продукти:
- молоко – 3 скл.
- цукор – 2 ч. л.
- сіль – 2 ч. л.
- яйця – 4 шт.
- борошно – 2 скл.
- сир – 150 г
- кріп – пучок
- соняшникова олія – 4 ст. л.
- сіль
Як приготувати сирні млинці:
У глибоку миску вливаємо три склянки молока. Додаємо дві чайні ложки цукру. І всипаємо дві чайні ложки солі без верху! Розбиваємо 4 яйця. Перемішуємо.
В сито висипаємо дві склянки пшеничного борошна. Додаємо дві чайні ложки розпушувача. Просіваємо борошно з розпушувачем. Перемішуємо, щоб не було грудочок.
150 г твердого сиру натираємо на грубій терці. Пучок кропу дрібно січемо ножем. Відправляємо сир з кропом до тіста. Додаємо 4 столові ложки олії, і перемішуємо.
Сковорідку змащуємо олією, прогріваємо. Виливаємо на сковорідку тісто, мені на мій діаметр сковорідки досить неповного ополоника. Розрівнюємо тісто по поверхні і смажимо на середньому вогні з двох сторін до готовності.
Готовий млинець змащуємо розтопленим вершковим маслом і знімаємо зі сковорідки, коли трохи охолоне можна буде згорнути. Так проробляємо з усім тістом до кінця.
Фото ілюстративне, з вільних джерел.
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!
Недавні записи
- З Італії я повернулася о 6 годині ранку. Чемодани тихенько залишила в коридорі, лише витягла новенький багряний халат. В мене було змішане передчуття. З одного боку щастя, що ось-ось я побачу кохану людину, а з іншого – його реакція, адже Андрій постійно наголошував, що повертатись ще рано. – За що ми жити будемо? Все дорожчає! – Але за дверима мене чекав сюрприз. Його слова: – Все не так, як ти зрозуміла, – ніби довгим тунелем доходили до моєї голови
- Ми взяли деякі іграшки і направились на майданчик. Через деякий час туди прийшли хлопці, ну на вигляд так 9-10 років. І ось вони вирішили, що вже готові до “дорослих” балачок. Я раз пропустила крізь віха, другий, а на третій попросила “прикусити язика”. Як не як, а це дитячий майданчик, а не клуб. Дома я це все розказала дочці, а вона сказала, що робити зауваження чужим дітям я не мала права
- Я нічого не розуміла, поки раптом на одній сімейній зустрічі зі свахою не почула, що я, напевно, не хотіла відпускати свого сина “під вінець” з її донькою, тому що кожна мати хлопчика не хоче відпускати сина. І тут всі пазли зійшлися. Я стала згадувати відношення сестер і самої невістки до батьків і до мене в тому числі. Одного дня я таки не стрималася, і все “вилила” сину. Мені втрачати нічого
- В рідної сестри Івана день народження. Вона замовила невеличке свято в ресторані на другий день “Зелених свят” – Трійці. Я ж нічого такого нового, щоб одягнути, не мала, тому й купила собі красиву літню сукню. Ввечері приміряла, похвалилася чоловіку, а він мене висварив, що я на непотріб гроші його тринькаю. – А ця сукня, що ти на новий рік купляла, що, не підходить? – Чоловік не полінувався і витягнув її з шафи
- В неділю до нас завітала після церкви свекруха, і за бокалом “червоненького” вона мені зізналася, що ця квартира насправді її, а ми, особливо я, тут просто гості. Я ледь не стерпла, і якщо чесно, навіть не відразу повірила в її слова. Але тепер мене турбує інше, як вона збирається компенсувати те, що я свої гроші вкладала в ремонт