fbpx
рецепти
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!

Щоб вийшли смачнезні палюшки, квашену капусту треба відварити до готовності. Потім відцідити, видусити від рідини та підсмажити-протушкувати на салі з цибулькою, десь 10-15 хвилин.

Далі беремо 500-600 гр вареної потовченої картоплі.

До неї додаємо 1-2 яйця, муки, скільки візьме, щоб замісити еластичне, не туге тісто.

В мене йде приблизно 2 стакани по 250 мл.

В муку я додаю 1ч. л. крохмалю, тоді палюшки будуть м’які та пухкі.

Після того, як замісили тісто, формуємо тоненькі ковбаски товщиною 3-4см.

Приплюскуємо їх і ріжемо ковбаску ножем десь по 2 см. Варимо у підсоленій киплячій воді, як спливуть проварити ще десь 1 хвилину.

Відкинути на друшляк, промити холодною водою. А тепер вимішуємо зі смаженою капустою. Кількість капусти обираєте собі самі, ми любими, коли капусти багато! Поперчити і можна подавати!

Читайте також: “КОЛИ ДУШУ АБО ТІЛО ОХОПЛЮЮТЬ ЯКІСЬ НЕМОЧІ – НЕ СПІШИ БІГТИ ЗА ЛІКАМИ, БО НАЙКРАЩА ЦІЛЮЩА СИЛА В ЦІЙ МОЛИТВІ ДО НАШОЇ НЕБЕСНОЇ ЦАРИЦІ НА ПОМІЧ У НЕМОЧІ “, – ТАК ГОВОРИЛА МЕНІ В ДИТИНСТВІ БАБУСЯ. ВОНА ЧИТАЛА ЦЮ МОЛИТВУ І КОЛИ ХВОРІЛА САМА, І НАД ДІТЬМИ Й ОНУКАМИ. ТЕПЕР ЗА ПОТРЕБОЮ ЧИТАЮ ЇЇ Я З БАБУСИНОГО МОЛИТОВНИКА. ЧИТАЮ, І ЩИРО ВІРЮ, БО У ВІРІ І Є НАЙБІЛЬША СИЛА.

Заголовок, текст, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook