fbpx
рецепти
Наталці Карпі довелося звертатися до польського шпиталю через xвopoбy доньки: ,,Словом, два дні лікування, десяток аналізів”

Відома співачка та заслужена артистка України Наталка Карпа радує шанувальників не лише на сцені, а й у соцмережі Instagram. Зірка часто розповідає шанувальникам про особисте життя, присвячуючи їх цікаві подробиці.

Наталка Карпа поділилася неприємною історією, яка сталася з її її єдиною та улюбленою донькою Златою від чоловіка, героя АТО Євгена Терехова.

Крихітка підхопила якийсь poтавipyc, через що артистці терміново довелося шукати клініку, бо впоратися сама вона вже не могла.

Оскільки Карпа зараз перебуває у Польщі, вона вперше потрапила до іноземної медустанови. Наталка розповіла, що відмінність від українських лікарень вона відчула. Але їх обслужили дуже добре, відповідально та дбайливо.

Наразі, як повідомила співачка, загрози здоров’ю Злати немає, і вона дуже цьому рада.

“Протоколи лікування трохи різняться з Україною, принаймі мені так здалось) медицина на хорошому рівні, відповідально і дуже уважно до нас віднеслись!

Словом, два дні лікування, десяток аналізів, чотири кpaпельниці, і ми вже вдома, у сестри! Можна видихнути, бо коли хворіють діти, нема нічого гіршого!” – поділилася артистка.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.