fbpx
рецепти
Немає нічого смачнішого, як капусняк за бабусиним рецептом! Чоловік мій з цим повністю згоден, більше того – говорить, що за нього мене і полюбив! Ну дійсно дуже смачно, смачніше за класичний борщ. А як зігріває восени і взимку! Ділюся двома видами капуснячку, як моя бабця-гуцулка готувала

Немає нічого смачнішого, як капусняк за бабусиним рецептом! Чоловік мій з цим повністю згоден, більше того – говорить, що за нього мене і полюбив! Ну дійсно дуже смачно, смачніше за класичний борщ. А як зігріває восени і взимку! 

Капусняк моя бабця з невеличкого гуцульського села робила тільки з квашеної капусти, тільки так він виходить справжній!

Перший, на копчених реберцях: варимо реберця. Лавровий лист, перець горошок, капусту змити, відтиснути і обжарити на цибульці, трохи паприки солодкої дати. До реберець кидаю картоплю великими кусками, коли звариться – висипаємо капусту з пательні, присмачуємо сіллю, перцем, тертим часничком, зеленню. Закипі в- виключаємо. Я не люблю ні пшона ні рису додавати, а ви вже  як любите!

Другий: він не звичний,  але то моя любов,смак дитинства: бабуся називала його “Бевка”: пісний з кукурузяною мукою, справжній гуцульський (такий старші люди варили, бо не було мяса) і подавали, посипаний смаженою цибулькою і звареною в лушпинні картоплею. Приготуйте  йтакий хоча б раз, і зрозумієте, що він теж ну дуже смачний!

Передрук без гпосилання на Ibilingua.com. суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, itinery.com.ua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook