fbpx
рецепти
Ніколи не викидайте з дому ці речі, бо викинете щастя!

5 речей, які не можна викидати з будинку, щоб не викинути щастя.

Езотерики радять регулярно проводити прибирання. Адже накопичений мотлох затримує в будинку негативну енергетику. Але є речі, які категорично не можна викидати, інакше з ними можна “викинути” щастя. Що не можна відправляти на смітник? (за матеріалами)

Хліб

Раніше хліб цінувався на вагу золота і в багатьох культурах він був священним. Вважається, що викинувши хліб, ви накликаєте на себе бідність і голод. Але якщо хліб став черствим, що робити? Віддати його птахам. Таким чином ви поділитеся хлібом з нужденними і притягнете в своє життя щастя.

Ікони і Біблію

Раніше ікони, Біблію, натільні хрести не можна було викидати ні в якому разі. Їх передавали з покоління в покоління. Якщо вам не потрібні ікони, краще занести їх до церкви.

Весільна сукня і фата

Якщо не хочете розлучитися з подружнім щастям, тоді бережіть фату і весільну сукню, як зіницю ока.

Позбавлятися від сукні з фатою можна тільки в разі розлучення. Також не рекомендують передавати їх у спадок, щоб ваше сімейне щастя залишилося з вами.

Годинники

Робочі годинники не можна викидати ні в якому разі, так ви «викидаєте» свій часу. Також викинуті годинник можуть провокувати сварки в родині. Якщо ви хочете від них позбутися, то езотерики радять розібрати на дрібні детальки, винести до сміттєвого бака і сказати: «Спасибі, що добре служили. Відпускаю на спокій, щоб інших хазяїв не знали».

Фотографії

Те, що наші зображення несуть енергетику – давно всім відомо. Викидаючи фото, ви викидаєте «частинку людини». Якщо зображення потраплять в руки до поганих людей, то вони можуть нашкодити через них.

Фото прийнято спалювати, примовляючи: «Все погане йде, а хороше залишається і приходить».

Читайте також: ЗАКАРПАТСЬКІ ПАСУЛІ “ДЗЬОБАЧКИ” НАВЧИЛА ГОТУВАТИ ОДНА ГОСПОДИНЯ З МУКАЧЕВО. ЯК ЖЕ ЦЕ СМАЧНО! ТЕПЕР ЦЯ СИТНА СТРАВА В НАС ЧАСТО НА СТОЛІ. ЗБЕРІГАЙТЕ РЕЦЕПТИК, ГОСПОДИНЬКИ!

facebook