fbpx
рецепти
Омлет, який так сильно люблять мої діти, часто у мене виходив, як би це м’якше сказати, скромним, розвалювався на малоапетитні шматочки. А виявляється  розгадка одна: не вистачає секретного інгредієнта! І чому я не знала про це раніше

Омлет, який так сильно люблять мої діти, часто у мене виходив, як би це м’якше сказати, скромним, розвалювався на малоапетитні шматочки. А виявляється  розгадка одна: не вистачає секретного інгредієнта! І чому я не знала про це раніше.

Ранок завжди має бути добрим, бадьорим і приємним. А що ще створює добрий ранок, як не смачний і ситний сніданок? Омлет – це ідеальний супутник чудового ранкового пробудження: смачна, прямо з печі страва з яєць забезпечить вам заряд бадьорості і ситість до самого обіду. За матеріалами

Однак є одна проблема: часто омлет виходить, як би це м’якше сказати, скромним, розвалюється на малоапетитні шматочки і взагалі виходить так собі. А розгадка одна: не вистачає секретного інгредієнта!

Для того щоб ваш омлет вийшов краще за всіх, щоб яйце було пишним, тримало свою форму і не розпадалося на маленькі шматочки, часто додають соду. Такий варіант можливий, однак ненадійний, адже тут дуже легко покласти зайвого, і тоді ваш сніданок вийде гірким і несмачним. Деякі додають борошно, та й воно не завжди допомагає. Так що ж потрібно покласти в омлет?

Читайте також:ЦЯ БАТЬКІВСЬКА МОЛИТВА, ЯКА ВОЛОДІЄ НЕЙМОВІРНОЮ СИЛОЮ, ДОПОМОЖЕ ВАШИМ ДІТЯМ МИНУТИ НЕГАРАЗДИ НАШОГО ЖИТТЯ

Ви ні за що не здогадаєтеся! Отже, щоб отримати смачний, пишний  омлет, додайте в нього … просту газовану воду! Так-так, звичайна вода з газом зробить ваш омлет неймовірно пишним і цілісним.

Все завдяки бульбашкам з киснем, які як би «піднесуть вгору» білок яєць. А ви знали про такий Лайфхак? Спробуйте, воно того варте!

facebook