fbpx
рецепти
Пляцок “Флірт” із сирним прошарком і персиками. Смакота!

У цьому пляцку смачно все: і шматочки шоколаду у бісквіті, і персики у кремі, і ніжний-ніжний сирний корж. Джерело

Пляцок “Флірт”

Бісквіт з шоколадом: 8 яєць, 1 скл. цукру, 1 п. ванільного цукру, 1 скл. борошна, 3 ст. л. олії, 100 г темного шоколаду, 2 ч. л. розпушувача.

Сирний корж: 500-700 г сиру, 1 скл. цукру, 50 г масла, 1 ванільний пудинг (або 2 ст. л. крохмалю, 1 ст. л. манки, 1 п. ванільного цукру), 4 яйця.

Крем: сік з персиків, 1 п. ванільного пудингу, 3/4 скл. цукру, 400 г масла.

Також 1 б. консервованих персиків. Форма 20Х30 см.

Читайте також: Існує ряд звичок, які буквально блокують грошові потоки і ведуть до бідності: як від них позбутися і налагодити відносини з грошима

Бісквіт. Збити білки з цукром та ванільним цукром, жовтки з олією, додати борошно, просіяне розпушувачем, змішати. Розділити тісто на 2 частини. До кожної перед випіканням додати тертий шоколад. Пекти близько 20-30 хв при 180 ОС.

Сирний корж. Сир перемолоти,змішати жовтки з цукром та ванільним цукром, додати масло, пудинг. Збити білки. Усе разом збити. Вилити у форму, застелену пергаментом. Пекти 40 хв при 180 ОС. Остудити.

Крем. Змішати пудинг з частиною персикового соку, решту ставити з цукром на вогонь, з’єднати, заварити до загустіння. Остудити. Збити масло, додаючи поступово пудингову масу.

Скласти пляцок: корж з шоколадом, крем, порізані персики, крем, сирний корж, крем, персики, крем, корж з шоколадом.

facebook