fbpx

Полуничне варення за 15 хвилин: секрет в приготуванні! Виходить прозорим, полуниця зберігає свою цілісність і природний колір

Воно виходить прозорим, полуниця зберігає свою цілісність і природний колір. Варення за цим рецептом полюбиться Вашій родині.

Рецепт полуничного варення

Для варення нам знадобитися різна за розмірами полуниця. Зазвичай я готую подвійну порцію, але сьогодні, для легкості сприйняття, я вкажу кількість інгредієнтів на одну порцію.

У каструлю або сковороду великих розмірів наливаємо невелику кількість води. Це потрібно для того, що ягоди не пригоріли. На подвійну порцію я беру 4 столові ложки води.

У каструлю висипаємо полуницю і варимо її протягом 5-8 хвилин. Незабуваємо постійно помішувати. За цей час частина рідини випаруватися, а полуниця розм’якне і пустить сік.

Далі, якщо Ви готуєте на одну порцію, додаємо в ємність 1/3 чайної ложки лимонної кислоти. Цей інгредієнт не рахується обов’язковим, але я завжди його ложу.

Завдяки йому, готовий продукт має яскравий природний колір, воно не зацукрується, а найголовніше лимонна кислота надає варенню особливого смаку.

Після того, як лимонна кислота повністю розчинитися в полуниці, додаємо цукор. Якщо у Вас кілограм ягоди, значить, Вам потрібен кілограм цукру. Після закипання, варимо ще протягом п’яти хвилин. Якщо утворилася піна, її потрібно прибрати.

Цей рецепт полуниці дуже простий у приготуванні і не займає багато часу, як за часів наших мам і бабусь, які витрачали на цей процес цілий день, в кращому випадку.

Адже вони спочатку змішували полуницю з цукром і чекали, коли вона пустить сік. А потім варили її не один раз. Обов’язково спробуйте так приготувати полуничне варення.

Перед заповненням варенням банок, їх необхідно обов’язково простерилізувати. Я це роблю за допомогою електродуховки.

Банки кладемо на решітку духовки верх дном, кришки теж кладемо стерилизоваться. Духовку розігріваємо до 150 градусів вже після того, як Ви в неї покладіть тару.

Щоб простерилізувати літрові і сімсот грамові буде достатньо 10 хвилин. Витягуємо тару кухонною прихваткою, а кришки щипцями.

Тепер уже можна розлити варення по банкам і закрутити. Даємо їм охолонути при кімнатній температурі. Варення добре зберігається в холодильнику або підвальному приміщенні.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.

You cannot copy content of this page