fbpx
рецепти
Полуничний напій: яскравий, смачний та ароматний. Легкий рецепт без стерилізації

Що робити, якщо прості напої вже набридли, хочеться чогось нового, корисного та з тих інгредієнтів, що знаходяться під рукою? Напій із полуниці — це гарна витівка. Ми пропонуємо вам скуштувати цей рецепт на практиці.

Кількість банок безпосередньо залежатиме від кількості полуниці. Ми розрахували за грамами скільки потрібно для однієї літрової банки, щоб отримати насичений і ароматний напій.

Складові:

  • полуниця – 250 г на кожну пляшку
  • цукор – 80 г на кожну пляшку
  • кип’яток

Приготування:

Для початку помиємо ягоди та знімемо з них зелені листяні частини. Загалом у нас два кілограми полуниці.

Беремо чисті скляні банки місткістю 1 л. На кожну банку розраховуємо 250 г полуниці. За допомогою лійки засипаємо по 80 г цукру.

Вливаємо кип’яток, доходячи до шийки. Накриваємо все кришками і щільно закручуємо, можна скористатися рушником. Якщо переживаєте можете простерилізувати.

Загалом у нас вийшло 8 банок. Виставляємо їх на рушник та накриваємо теплим пледом. Залишаємо напій на 24 години. Чекаємо на повне охолодження.

Компот із прозорого перетворився на яскраво-червоний. Такі вироби можна зберігати прохолодному місці протягом цілого року, це досить добрий термін для ягідного компоту. Приємно питиме його взимку, коли врожай пройде, а наступний буде нескоро.

Головні умови зберігання: щільно закриті банки без попадання повітря. Радуйте себе та своїх близьких. Смачного.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.