Мама Артемчика виховувала його без чоловіка. Оскільки потрібно було багато працювати, щоб забезпечити гідне життя собі та сину, його вихованням займалася бабуся. І ось недавно у Артема було день народження. Він вже майже школяр – 6 років. Гостей зібралося багато: друзі, рідні, лише бабуся трішки спізнювалася. Та коли все ж вона з’явилася на торжестві, то стала не дуже бажаним гостем. – Він ще дитя! Для чого псувати йому свято, сказала в захист сина Оксана
Мама Артемчика виховувала його без чоловіка. Оскільки потрібно було багато працювати, щоб забезпечити гідне життя собі та сину, його вихованням займалася бабуся. І ось недавно у Артема було
Наталка з Миколою так довго мріяли про появу на світ їх малюка. І ось день “Х” настав. Та щасливим новоспечений татусь був всього декілька тижнів. – Мій прямий обов’язок – забезпечувати тебе з дитиною. Не збираюсь я “нянькою” бути. – Поки з малятком допомагала свекруха, було ще терпимо. Все почалось, коли відпустка Людмили Валентинівни закінчилась. – В нашій родині так не прийнято, – повторював Микола
Наталка з Миколою так довго мріяли про появу на світ їх малюка. І ось день “Х” настав. Та щасливим новоспечений татусь був всього декілька тижнів. – Мій прямий
Уляна не могла всидіти за одним столом з дядьком та Катериною. Все ця сукня їй спокою не давала. – Може мій Антон їй віддав? Але ж як? Ну не може ж він моїми речами розпоряджатися. – В цей момент чоловік також відкрив двері їхньої кімнати. – Ти чого тут? Гості чекають! Так не гарно! – О, якраз ти мені й потрібний. Ти сукню на Катерині бачив? Тобі вона нічого не нагадує? – Ой, ще я “древніх” тітоньок тільки не розглядав!
Уляна не могла всидіти за одним столом з дядьком та Катериною. Все ця сукня їй спокою не давала. – Може мій Антон їй віддав? Але ж як? Ну
Уві сні Іванка побачила свою маму, за якою через декілька днів мали бути сороковини. Йшла Стефа не одна. Поруч йшов чоловік, і досить таки молодий чоловік. Як не старалася Іванка розгледіти того, хто поруч з мамою, та не змогла. А потім почула ніжний голос найріднішої людини. – Доню! Це твоя доля. – Яка доля?, – раз у раз повторювала дівчина. Та лише коли повернулася до рідного Києва, все зрозуміла
Уві сні Іванка побачила свою маму, за якою через декілька днів мали бути сороковини. Йшла Стефа не одна. Поруч йшов чоловік, і досить таки молодий чоловік. Як не
“Мій щит і захист. Господи Ісусе, помилуй мене!”. Прочитайте цю неймовірно сильну молитву у велике свято Преображення Господнього, і Всевишній подує вам та вашим рідним щасливу долю!
“Мій щит і захист. Господи Ісусе, помилуй мене!”. Прочитайте цю неймовірно сильну молитву у велике свято Преображення Господнього, і Всевишній подує вам та вашим рідним щасливу долю! Молитва
Ми з чоловіком в той час поверталися з моря. Двері до наших сусідів були відчинені, тому по тону розмови Руслани, ми відчули, у них щось трапилося. – Звісно! Віддавай Марічці всю суму, і щоб ноги її в нашому будинку більше не було. – Я хвилювалась за сусідку, тому відправивши хлопців в номер, направилась до неї. Здавалося б, рідні люди, а домовитися – ну ніяк!
Ми з чоловіком в той час поверталися з моря. Двері до наших сусідів були відчинені, тому по тону розмови Руслани, ми відчули, у них щось трапилося. – Звісно!
“Спаса” – так казала бабця на свято Преображення Господнього. І відразу було зрозуміло, що треба вибирати найкращі яблука, а може, навіть, і не їсти їх, а потерпіти, відкласти. І якщо “Маковея” – був радше присвяток, то Спаса – величне свято. От коли дійсно і робити нічого не можна, і до церкви треба обов’язково йти
Яблучний Спас відзначається 19 серпня, ще цей день називають Другим Спасом Яблучний Спас – це народно-християнське свято. Його офіційна церковна назва – Преображення Господнє. “Спаса” – так казала
“Наше яблучко на Спаса”: У Катерини Осадчої та Юрія Горбунова радісна звістка. Перші світлини малюка, та розкриття інтриги: хлопчик чи дівчинка!
“Наше яблучко на Спаса”: У Катерини Осадчої та Юрія Горбунова радісна звістка. Перші світлини малюка, та розкриття інтриги: хлопчик чи дівчинка! Радісну новину повідомила новоспечена мама та батько.
На випускному я була замкнутою, а мама постійно штовхала за руку і казала:”Чого ти не така, як твої однокласники? Он, глянь, як витанцьовують, а ти, як колода в кутку стоїш!”. А як могло бути інакше, якщо все життя мене порівнювали то з сестрою, то з “успішнішими” друзями та родичами. Минув час. Я вийшла заміж. Та хорошою в очах мами я так і не стала. “Чоловік довго з такою як ти, не проживе. Не вартуєш ти його”
На випускному я була замкнутою, а мама постійно штовхала за руку і казала:”Чого ти не така, як твої однокласники? Он, глянь, як витанцьовують, а ти, як колода в
Після школи я вступила вчитися в інше місто, подалі від – мами. Приїжджала тільки на канікули. І якщо в перший свій приїзд додому я очікувала, що мама скучила, то я помилилася. Нічого не змінилося. Після того ми стали спілкуватися тільки по телефону. Навіть коли я познайомилася з хлопцем, батькам нічого не сказала. Особливо важко було, коли у мене не склалося сімейне життя, і я залишилася одна з дитиною на руках
Нікому не побажаю такого дитинства. Та що казати – життя В моєму дитинстві найкраще було те, що канікули я проводила у своєї бабусі. Мама була дуже строга до

You cannot copy content of this page