Навіть після того, як у нас з Михайлом з’явилася спільна дитина, він подовжував говорити, що Денисик, дитина від попереднього шлюбу, найкраще, що в нього є. Я мовчу про аліменти, я тільки за, але крім того повністю одягати, оплачувати всі секції – це вже занадто. З Софійкою Михайла не заставиш погратися, а свекруха тільки все це підсилює. – Це мій перший онук, а Михайла син. Інакше бути не може!
Навіть після того, як у нас з Михайлом з’явилася спільна дитина, він подовжував говорити, що Денисик, дитина від попереднього шлюбу, найкраще, що в нього є. Я мовчу про
Про свій цікавий стан я дізналася, коли мене відправили по роботі у відрядження. Щоб ви розуміли мою радість – лікарі в один голос твердили, що матір’ю я ніколи не стану. Ну, хіба чудо! І ось про це “чудо” я і мріяла розказати Івану, коли приїду додому. Зустрів мене Іван без настрою, а потім і зовсім зізнався, що за час моєї відсутності, він зійшовся з колишньою дружиною. Ще трошки і на світ з’явиться моя Богданка!
Про свій цікавий стан я дізналася, коли мене відправили по роботі у відрядження. Щоб ви розуміли мою радість – лікарі в один голос твердили, що матір’ю я ніколи
Жили ми всі в одному селі, тому те, що відбувається у братовій сім’ї, було на виду не лише у нас. Так сталося, що мама жила через паркан від сина та такої нелюбимої невістки. Не було такого дня, щоб мама не “гарчала” на невістку. Все їй було не так. Хоча Зоряна була досить хорошою людиною, господинею та мамою. Я часто мамі говорила: “Ну не подобається вона тобі, відвернись, не звертай уваги, живуть вони добре, для чого втручатися”. Вона відповіла: “Ось подивимося, як у самої буде, коли сини одружаться”
З того часу минуло вже багато років, але хочу поділитися “наставництвом” своєї мами, щоб ніхто не смів так чинити зі своїми дітьми, невістками, та зятями. Нас у мами
Як тільки ми заговорили про весілля, Павло ясно дав мені зрозуміти, що діти поки в його плани не входять. – Я тільки закінчив навчання, хочу побудувати кар’єру, і врешті-решт, пожити для себе. – Через два роки нашого життя, я зрозуміла, що чекаю дитинку. Я так надіялась, що Павло зрадіє, та чуда не сталося. Після виписки він наз з сином забрав, а сам пішов до друзів
Як тільки ми заговорили про весілля, Павло ясно дав мені зрозуміти, що діти поки в його плани не входять. – Я тільки закінчив навчання, хочу побудувати кар’єру, і
Стільки часу минуло, та й живемо ми окремо, а у свекрухи все рівно “вискакує” час від часу. – Ти чому мою онучку манною кашею не годуєш? Як це не корисна? Он, я свого сина годувала, і нічого. Ти тільки на світлини глянь, який пампушок був. Не те, що твоя, на руки боюсь взяти. – Люда, сестра Ігоря, замість того, щоб захистити, ще їй підтакує
Стільки часу минуло, та й живемо ми окремо, а у свекрухи все рівно “вискакує” час від часу. – Ти чому мою онучку манною кашею не годуєш? Як це
Іван після весілля привів мене в квартиру, де він жив зі своєю матір’ю. З першого дня Ганна Дмитрівна дорікала мені, що я прийшла на все готове, хоча батьки “прискладали” хороше придане для дочки. І коли сил так жити вже не було, я попросила Івана піти на орендовану. – Ти спеціально так робиш? Хочеш, щоб він рідну матір покинув? Цього не буде! Так і знай!
Іван після весілля привів мене в квартиру, де він жив зі своєю матір’ю. З першого дня Ганна Дмитрівна дорікала мені, що я прийшла на все готове, хоча батьки
Відколи ми дізналися, що наш Дмитрик не такий як усі, ми робили все можливе, аби допомогти йому. Чоловік працює на державній роботі, я також ніколи не сиділа склавши руки. Дякувати Богу, ми живемо зі свекрухою, яка завжди нам допомагає. Так, було важко, я працювала у Львові, а до нашого села це не близько, тому поки приїхала – вже й ніч, а зранку знову на роботу. Всі ми розуміли, що так довго тривати не може
Не збагну, чому саме так в житті. Живемо ми в чудовому селі на Львівщині. З чоловіком виховуємо двох синочків, старшенький у нас дитина з особливими потребами. Та скажу
Як сьогодні пам’ятаю, як готувалася до від’їзду (знаючи свекруху, я розуміла, що буде питати сина з чим я його залишила). Наварила для чоловіка каструлю борща, наліпила та заморозила вареників і пельменів, накупила гору продуктів, щоб на перший час чоловік не бігав по магазинах. Хоча одразу ж скажу, що він в мене не ледачий, сам може собі приготувати що захоче. За тиждень свекруха подзвонила. По тону я все зрозуміла
Не думал, що в тридцять років буду “отримувати” від свекрухи “на горіхи”. У нас з чоловіком все добре, ми любимо та поважаємо один одного. Росте синочок, якому на
Ввечері я говорила по телефону з мамою, і вона розповіла, що батькові телефонувала моя свекруха. Казала, що я зовсім не ціную її синочка, що він важко працює, а я лише про себе думаю. А в кінці додала, що треба сватам з обох сторін зустрітися і щось вирішувати, бо сім’я наша розвалиться, а вона цього не хоче. Тато, правда, гарно відповів
Коли ми з Вадимом одружилися, жили окремо від усіх батьків, правда, на квартирі моїх батьків. Побудували будинок і переїхали, зараз квартиру батьки здають в оренду. Коли на світ
В той момент я не думала ні про що. Я втратила маму. Про які гроші могла йти мова. А Олег мене не попередив про те, що він збирається так зробити. Він сказав: “Сьогодні йдемо до нотаріуса. Потрібно дещо підписати”. Потім забрав мовчки автомобіль, який тато мені подарував, але оформлений був на брата. Тому що йому тоді він був потрібніший. Теж без попередження
Так важко “отримувати” таке від рідного брата. Я сильно люблю батьків. На жаль, мами вже немає, але є тато, який є нашою підтримкою і опорою. У мене своя

You cannot copy content of this page