olesya
Навіть після того, як у нас з Михайлом з’явилася спільна дитина, він подовжував говорити, що Денисик, дитина від попереднього шлюбу, найкраще, що в нього є. Я мовчу про
Про свій цікавий стан я дізналася, коли мене відправили по роботі у відрядження. Щоб ви розуміли мою радість – лікарі в один голос твердили, що матір’ю я ніколи
З того часу минуло вже багато років, але хочу поділитися “наставництвом” своєї мами, щоб ніхто не смів так чинити зі своїми дітьми, невістками, та зятями. Нас у мами
Як тільки ми заговорили про весілля, Павло ясно дав мені зрозуміти, що діти поки в його плани не входять. – Я тільки закінчив навчання, хочу побудувати кар’єру, і
Стільки часу минуло, та й живемо ми окремо, а у свекрухи все рівно “вискакує” час від часу. – Ти чому мою онучку манною кашею не годуєш? Як це
Іван після весілля привів мене в квартиру, де він жив зі своєю матір’ю. З першого дня Ганна Дмитрівна дорікала мені, що я прийшла на все готове, хоча батьки
Не збагну, чому саме так в житті. Живемо ми в чудовому селі на Львівщині. З чоловіком виховуємо двох синочків, старшенький у нас дитина з особливими потребами. Та скажу
Не думал, що в тридцять років буду “отримувати” від свекрухи “на горіхи”. У нас з чоловіком все добре, ми любимо та поважаємо один одного. Росте синочок, якому на
Коли ми з Вадимом одружилися, жили окремо від усіх батьків, правда, на квартирі моїх батьків. Побудували будинок і переїхали, зараз квартиру батьки здають в оренду. Коли на світ
Так важко “отримувати” таке від рідного брата. Я сильно люблю батьків. На жаль, мами вже немає, але є тато, який є нашою підтримкою і опорою. У мене своя