fbpx
рецепти
Так, треба трохи поморочитися, але ж з ні з якими рошенами такий “Київський” і поруч не стояв! :) Ділюся перевіреним рецептом, запозичила його у подруги-кондитера

Приготуйте рідним такий торт – вони вас залюблять!

Склад:

7 білків

50+200 г цукру

Лимонна кислота

300 г суміші горіхів

45 г борошна

135 г цукрової пудри

150 мл молока

1 жовток

350 г масла

2 ст ложки кoньяку

10 г какао

200 г гіркого шоколаду.

Коржі:

1) 7 білків (відстояних ніч у холодильнику) перемішати та відлити половину у іншу миску.

В одну половину білків додати щіпку лимон.кислоти і збиваючи міксером додавати по трохи 50 г цукру. Збиваємо до густої піни.

2) Другу половину білків збиваємо без нічого.

3) Добре подрібнити 150 г горіхів, додати до них 45 г муки і 135 г цукор. пудри. Добре перемішати і легенько висипати у з’єднані білки.

4) Всі білки розділити на три частини (буде три коржа). За допомогою кулінарного мішка видавити білки в форму для торта на папір для випікання. Видавлювати білки у форму по спіралі. Зверху посипати горішками (я посипаю цілими) і випікати 30 хв при 170С.

Читайте також: Я ЗМІНИЛА РЕЦЕПТ НА СВІЙ СМАК І ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНА! ЦІ ТРУБОЧКИ – ІДЕАЛЬНІ! ВОНИ НЕ МАЮТЬ НАДЛИШКУ ЖИРУ, ЗАВЖДИ ВИХОДЯТЬ ЗОЛОТАВИМИ І ХРУСТКИМИ. ДІТИ ПОЇДАЮТЬ НАВІТЬ БЕЗ НАЧИНКИ! ПЕЧУ БАГАТО РОКІВ, ЗАДОВОЛЕНІ І МАЛЕЧА, І ГОСТІ.

Крем:

1) 150 г молока і 1 жовток перемішати і, потроху підігріваючи, поступово додаємо 200 г цукру. Помішуючи, проварити 2-3 хв. Потім перелити в іншу посудину, накрити кришкою і поставити до холодильника.

2) 350 г вершкового масла (м’якого) збити міксером до пишної білої маси і додати 2 ст.л. кoньяку. Ще раз збиваємо і тоненьким струмочком додаємо охолоджений молочний сироп.

Від крему відкладаємо грам 100 в іншу миску для прикраси. Рештою крема перемащуємо коржі. Верхній корж кладемо горіхами донизу.

Крем, який ми залишили для прикрас, ще раз ділимо приблизно пополам. В одну половину викладаємо 10 г какао, перемішуємо і гарненько покриваємо верхній корж, розрівняти.

За допомогою кулінарного мішка і тоненької насадки залишеним білим кремом малюємо по всьому торту сіточку.

Щоб зробити шоколадні віяла і інші візерунки, потрібно розтопити шоколадку і на папері для випікання малюємо узори.

Коли застигнуть – викласти на торт. Але це – за бажанням. Торт вже і так готовий і дуже смачний!

You cannot copy content of this page

facebook