fbpx
рецепти
Такий плавлений сирочок мене навчила готувати свекруха. Виходить дуже смачно. Діти та чоловік тільки й бігають до холодильника, щоб зробити з цією смакотою бутерброд. Раджу і вам спробувати!

Такий плавлений сирочок мене навчила готувати свекруха. Виходить дуже смачно. Діти та чоловік тільки й бігають до холодильника, щоб зробити з цією смакотою бутерброд. Раджу і вам спробувати!

Домашній плавлений сир за 15 хвилин: секрет приготування

Сьогодні ми поговоримо з Вами про те, як зробити плавлений сир, витративши всього 15 хвилин Вашого часу, і розкриємо причини того, чому сир може не вийти, навіть якщо строго слідувати рецептом і використовувати тільки натуральний сир.

Вам знадобиться:

400 грамів сиру

80 грамів вершкового масла

Одне яйце

¼ частина лимонної кислоти

Цукор, сіль і сода – по половинці чайної ложки

Кріп – на свій смак.

Готуємо так:

Сир краще всього використовувати жирний. В цьому випадку сир вийде дуже ніжним і приємним на смак.

До сиру додаємо яйце, соду, цукор і сіль.

Тепер будьте уважними. Якщо сир мало кислий чи не кислий взагалі, то необхідної реакції між сиром і содою не відбудеться і, в підсумку, сир не розплавиться. А якщо і розплавиться, то вже готовий плавлений сир буде пахнути содою. Ось для чого ми використовуємо лимонну кислоту. В кінці кладемо вершкове масло.

В лимонній кислоті відбудеться реакція, і сир стане повітряним. Перекладаємо сир в вогнестійкий посуд і готуємо його на водяній бані до розплавлення.

У мене на цей процес йде не більше 10 хвилин. Перед тим, як прибрати з вогню, додаємо подрібнений кріп. Можна зробити плавлений сир з грибним смаком. Для того попередньо обсмажуємо гриби і підмішуємо до маси.

І поміщаємо в відповідний контейнер для зберігання. Щоб сир охолов, перекладаємо його в холодильник.

Після цього, можна пробувати. Начинку для такого плавленого сиру можна придумувати кожен раз абсолютно різну і насолоджуватися кожен раз новим смаком.

Обов’язково спробуйте, дуже смачно!

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook