fbpx
рецепти
Терті галушки на швидкоруч: наша смачна полтавська страва, яка підійде і на обід, і на вечерю. Смачного!

Терті галушки на швидкоруч: наша смачна полтавська страва, яка підійде і на обід, і на вечерю. Смачного!

Швиденько і просто, а виходить смачно!

Інгредієнти всі на око.

Натерти пару картоплин і одну цибулину, як на деруни відкинути тісто на хвилин 10 на друшлак, щоб стекла рідина. Але щоб рідина стікала у якусь посудину, бо з картопляного соку на дні посудини осідається крохмаль, який ми пізніше додамо в тісто.

За цей час, що стікає тісто, зробити ряженку до галушків: пасерувати велику цибулю півкільцями + шкварки + пару ложок сметани – підсмажити буквально 5 хвилин.

Тісто з друшлака висипаємо у миску, рідину що стекла, виливаємо геть, а осівший крохмаль на дні посудини додаємо у тісто. Сіль, перець – до смаку, муки стільки, щоб тісто було таке як на оладки. Ложкою розмішати і кидати у киплячу підсолену воду, кожен раз ложку вмокаючи у воду. Кидаємо дві-три галушки і дивимося, чи не розлазяться, якщо розлазяться – додаю ще у тісто муки (яйце не давати, бо будуть тверді, а так виходять м’ягенькі і дужжжже смачні). Варити 3-5 хвилин, готові виймаємо друшлаком, полити холодною водою (гартуємо), при подаванні зверху поливаємо ряженкою або сметаною або грибною підливою і вуаля!

Смачного!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, dzerkalo.media

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook