fbpx
рецепти
Це одне з моїх найулюбленіших яблучних десертів – таке варення виходить напівпрозорим, медовим, дуже ароматним, з щільними часточками яблук

Це одне з моїх найулюбленіших яблучних десертів – таке варення виходить напівпрозорим, медовим, дуже ароматним, з щільними часточками яблук.

Інгредієнти:

  • яблука – 1 кг
  • цукор – 600 – 800 г
  • кориця – 0.5 ч. л.
  • ванілін за смаком і за бажанням

Приготування:

Яблука беріть будь-які, від ступеня кислоти просто залежить кількість цукру, яке ви додасте в варення. Також слід враховувати і те, що якщо у вас дуже соковиті яблука, то вам доведеться збільшити кількість прийомів варіння десерту.

Для кисло-солодких яблук можна взяти 800 г цукру. Яблука ріжемо часточками – шкірку можна не зрізати, але ріжемо тонкими шматочками. Засипаємо цукром і залишаємо на ніч під кришкою.

Ставимо на вогонь і доводимо до кипіння, варимо 5 хвилин після закипання, перемішуємо. Накриваємо кришкою, ставимо на стіл і залишаємо так до вечора.

Знову варимо до кипіння, варимо 5 хвилин, знімаємо з вогню, накриваємо кришкою і залишаємо на ніч. Ставимо на плиту останній раз, доводимо до кипіння, кидаємо корицю, перемішуємо і варимо 5 хвилин.

Розкладаємо варення по стерилізованим банкам, закручуємо кришками. Ми залишаємо банки до охолодження на столі і потім зберігаємо в підвалі або в коморі.

Я іноді до таких яблучним часточок додаю горіхи волоські, висушую, прибираю з них шкірку і всипав при останньої варінні, доводжу до кипіння, варю 5 хвилин і розливаю по банкам.

Фото ілюстративне з вільних джерел.

facebook