fbpx
рецепти
Це рецепт просто блискавичного дріжджового тіста. Воно підходить ідеально для багатьох виробів, тому що смачне само по собі. Мене навчила його робити моя друга свекруха – вона просто дивовижна кулінарка

Це рецепт просто блискавичного дріжджового тіста. Воно підходить ідеально для багатьох виробів, тому що смачне само по собі. Мене навчила його робити моя друга свекруха – вона просто дивовижна кулінарка!

Мій чоловік і син обожнюють піцу на товстому коржі. Бездрожжевий варіант із тоненьким коржиком чомусь їм не до смаку. Ось моя свекруха і поділася зі мною цим універальним рецептом тіста. готується воно супер швидко.

Складові:

200 мл теплої води

200 мл окропу

10 г сухих швидкодіючих дріжджів (або 30 г живих дріжджів)

1 ч. л. солі

1-3 ст. л. цукру

3 ст. л. рослинної олії

600 г борошна

Приготування:

Спочатку залий дріжджі теплою водою і відстав убік.

Візьми 3 ст. л. борошна, додай до борошна 1 ст. л. цукру та 1 ч. л. солі і 3 ст. л. рослинної олії. Злегка перемішай борошняну масу.

Влий у неї 200 мл окропу, заварюючи таким чином борошно. Тісто почне рости просто на очах! Якщо тобі потрібно більш солодке тісто, додай більше цукру, приблизно 3 ст. л.

Дочекайся, поки борошняна маса, заварена на окропі, стане дуже теплою. Увага: вона не повинна бути гарячою, щоб не зашкодити дріжджам! Вилий сюди воду з дріжджами, перемішай все ретельно.

Тепер поступово додай борошно. У жодному разі не потрібно додавати все борошно відразу! Потроху перемішуй тісто, щоразу підсипаючи борошна. Тобі може знадобитися трохи більше або менше 600 г, залежно від якості борошна.

Посип стіл борошном і вимішуй тісто так, щоб воно стало однорідним. Воно має бути м’яким, не забитим мукою.

Сформуй із тіста кулю, переклади в миску і накрий рушником. Залиш його підходити буквально на 15 хвилин.

З нього можна зробити хліб, смажені пиріжки, піцу, пироги. Воно неймовірно приємне у роботі!

З нього легко спекти з нього різні хлібобулочні вироби. Хліб, пиріжки на сковороді та пишна основа для піци виходять чудовими.

Якщо дужео хочеться смажених пиріжків, скористайся рецептом цього блискавичного тіста.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.