fbpx
рецепти
Вершкове масло виготовлене своїми руками в домашніх умовах – це надзвичайно смачний та корисний продукт

Вершкове масло своїми руками в домашніх умовах. Простий та смачний рецепт. Виготовлене своїми руками в домашніх умовах – це надзвичайно смачний та корисний продукт.

Часу на приготування займе не багато та й інгредієнт всього лиш один, вершки. Вони повинні бути якісні та жирні, не менше 33%. Зберігати домашнє масло можна в холодильнику або морозильній камері.

Інгредієнти:

  • свіжі вершки 500 мл.

Спосіб приготування:

Вилийте вершки у глибоку миску. За допомогою міксера збивайте вершки на максимальних оборотах. Коли вони починають збільшуватись в об’ємі та ставати густішими, зменште обороти.

Згодом, при постійному збиванні, вершки стають рідшими та починають утворюватись маленькі грудочки. Далі грудочок стає все більше, починає з’являтися маслянка. Грудочки стають більшими, а рідина рідшою.

Зберіть грудочки у велику суцільну тверду грудку та вийміть з маслянки. Перенесіть грудку масла у каструлю з крижаною водою. Міняйте декілька разів воду та перевертайте масло у ній, щоб вода в результаті була чистою, а не мутно-білого кольору.

Готове масло перекладіть у герметичний контейнер, який попередньо застеліть харчовою плівкою. Коли будете накладати масло в контейнер, кожного разу притискайте його до стінок та дна контейнера, при цьому буде виділятись рідина, яку потрібно злити.

Вихід продуктів: з жирних вершків виходить 220 грамів вершкового масла та 280 мл маслянки. Все залежить від якості та жирності вершків.

Маслянку можна використовувати для будь-якого тіста: вареників, хліба, пельменів, млинців та для солодкої здоби. Її можна просто пити — це дуже корисний напій.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page