fbpx
Breaking News
Думала-гадала, що б такого приготувати на вечерю. І тут попадається мені рецепт в інтернеті. Я приготувала! Дівчатка, це щось!
Мобільний холодив вухо, вітер жбурляв в обличчя снігову крихту, розмова не закінчувався, не дивно, що неpви дівчини здали. – Мамо, вибач, не можу більше говорити. Подзвоню завтра. Все, бувай! Кіра відключила смартфон і раптова думка обдала її холодом, в порівнянні з яким вітер їй здався легким бризом
Якщо ви, ще не готували ці картопляні млинці – не зволікайте! Це дуже смачно! Мої діточки їх просто обожнюють, тому готую їх дуже часто!
Мій зять “солодкоїжка”, тому коли він з дочкою приїжджає, я завжди стараюсь приготувати щось смачне. Цей шоколадний торт просто знахідка. А готується легко та швидко!
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
рецепти
Вперше скуштувала салат «Сніжний Краб» у подруги на свята. Мені дуже сподобався! Тепер і я готую для рідних таку смакоту і вам раджу!

Вперше скуштувала салат «Сніжний Краб» у подруги на свята. Мені дуже сподобався! Тепер і я готую для рідних таку смакоту і вам раджу! За матеріалами

Салат «Сніжний Краб»

Інгредієнти:

Крабові палички 500 г

Яйця варені 5 шт.

Кукурудза 1 банка

Огірки свіжі 200 г

Майонез 180 г

Соєвий соус-10 р

Часник 3 зубчики

Петрушка свіжа 1 пучок

Читайте також:ЯК ЖЕ Я ЛЮБЛЮ ГРЕЧКУ! І СЬОГОДНІ ХОЧУ ПОДІЛИТИСЯ З ВАМИ ЦІКАВИМ РЕЦЕПТОМ, ДЕ ВОНА ЗАГРАЄ НОВИМ СМАКОМ І ЯСКРАВИМИ ФАРБАМИ. ВИХОДИТЬ ПРЯМ ВИШУКАНИЙ ГАРНІР, НУ АБО ОКРЕМА САМОСТІЙНА СТРАВА

Опис процесу приготування:

Для салату «Сніжний Краб» підготуйте продукти за списком, вони повинні бути добре охолоджені перед приготуванням. Для заправки я використовувала легкий майонез.

Все порізати і перемішати.

Related Post