fbpx
рецепти
Всього 7-10 хвилин – і у вас готова найсмачніша печіночка! В тому, що вона найсмачніше переконаєтеся самі, приготувавши бодай раз. Потім ви її, як і я, готуватимете знову і знову! Це улюблена вечеря в моїй родині, а рецепт – просто скарб! без попереднього замочування та інших маніпуляцій

Всього 7-10 хвилин – і у вас готова найсмачніша печіночка! В тому, що вона найсмачніше переконаєтеся самі, приготувавши бодай раз. Потім ви її, як і я, готуватимете знову і знову! Це улюблена вечеря в моїй родині, а рецепт – просто скарб!

Нам потрібно 400-500 г свіжої печінки (яку любите), 3-4 великих цибулини, олія рафінована, мелений перець, один лавровий лист, сушений базилік або без нього, сіль та цукор, борошно.

Шаткуємо тонко цибулю, кільцями чи півкільцями.

Ставимо на великий вогонь широку пательню, олії наливаємо так, щоб покрила добре дно.

Отже, швидко ріжемо печінку вузькими довгими смужками товщиною до сантиметра, паніруємо в борошні і викладаємо на сковороді, вогонь не зменшуємо. Печінка має покривати дно одним шаром, не більше.

Як тільки печінка схопилася, швидко обертаємо кожен шматочок (це робити легко, бо вони пласкі), зверху – підготовлену цибулю, сіль до смаку та столову ложку цукру.

Закрити кришку і вогонь зменшити на самий мінімум. Через хвилини три-чотири додати спеції і перемішати, витримати під кришкою пару хвилин і вимкнути. Відставити на п’ять хвилин, ще раз перемішати і можна їсти!

Так готую всяку печінку, без попереднього замочування та інших маніпуляцій. Завжди м’яка і смачна. Нехай і вам смакує! Дуже пасує до гречки, пюре, макаронів.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook