fbpx
Breaking News
Я вже розповіла про весілля всім своїм подружкам і родичам, попередила дружок, якого кольору сукні їм слід зшити. Мої батьки теж по серйозному готуються до святкування. Якщо я зараз все відміню або захочу перенести, то до мене виникне тисячу питань
Ще раніше, мені попався в інтернеті цей незвичний рецепт налисничків. І ось, сьогодні, на масляну я таки їх приготувала. І ви знаєте, жалію, що не зробила цього раніше. Дуже смачно!
Я взагалі не розумію, навіщо він йому здався і чому винна весь час я. Таке відчуття, що йому нічого взагалі не потрібно, хоча до РАЦСу він мене повів, не я його потягла, і рішення народити дитину було спільним. А тепер я вічно в усьому винна
Мої батьки всім родичам та знайомим хвасталися, як вдало вийшла заміж їх дочка, а тим би лиш позаздрити. Та що там казати, я й сама колись думала, як же мені пощастило. У мене найкращий та найрозумніший чоловік на світі. Та все це закінчилось в один фатальний день
Як дізналася, що подарувала квартиру внучці, дочка перестала приходити
Духовна скарбничка
Вже скоро: коли починається і завершується Великий піст в 2020 році. Саме Великий піст вважається найсуворішим у православних християн, він приурочений до великого свята, Христового Воскресіння.

У 2020 році Великий піст розпочнеться 2 березня, відразу після завершення Масляної.

Він триватиме 48 днів і завершиться 18 квітня, відповідно.

Відзначимо, що одну з головних подій в церковному календарі – Христове Воскресіння – православні відзначатимуть 19 квітня.

Протягом усього посту необхідно очищатися і фізично і духовно. Цей період створено насамперед для підготовки душі до світлого свята, однак крім обмеження розваг, віруючі відмовляються і від деяких продуктів.

Перші 40 днів Великого посту віддають данину походу Ісуса Христа в пустелі, весь цей час він нічого не їв і уникав будь-яких спокус. Остання неділя посту пов’язана з Великодніми традиціями, вона називається Вербною.

Читайте також: ВІДОМО, ЩО КРАЩОГО ДЖЕРЕЛА ЗАЛІЗА, НІЖ ЯЛОВИЧА ПЕЧІНКА, НЕ ЗНАЙТИ! ТИМ, ХТО ЯК Я, МАЄ НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ГЕМОГЛОБІНУ, ВОНА ПРОСТО НЕОБХІДНА В РАЦІОНІ. ЦЕ МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ РЕЦЕПТ, ЗАВДЯКИ ЯКОМУ ЦЯ СТРАВА СТАЛА УЛЮБЛЕНОЮ В РОДИНІ. НУ ДУЖЕ СМАЧНО І НІЖНО, ПАСУЄ ДО КАРТОПЛІ, МАКАРОНІВ І БУДЬ-ЯКИХ КАШ.

Фото з відкритих джерел.

Related Post

facebook