fbpx
рецепти
Я реально закохалася в цей вершково-сирний крем. Тепер мої тортики, пляцки та рулетики набули нового смаку та аромату. Мінімум часу, максимум смакоти!

Я реально закохалася в цей вершково-сирний крем. Тепер мої тортики, пляцки та рулетики набули нового смаку та аромату. Мінімум часу, максимум смакоти!

Вам буде потрібно всього три інгредієнти.

Вам знадобиться:

200 гр. сиру 9%

500 гр. вершків 35%

100 гр. цукрової пудри (або за смаком)

Готуємо наш кремчик так:

Сир я взяла 9 процентної жирності. Його потрібно протерти через дрібне сито або подрібнити занурювальним блендером до однорідності, щоб не залишилося крупинок.

Якщо сир сильно сухий, можна додати трохи жирних вершків із загальної норми (підготовленої для рецепта). Якщо використовувати пастоподібний м’який сир, то цього робити не потрібно, його можна відразу використовувати для крему.

Вершки повинні бути обов’язково холодними, призначеними для збивання (жирністю не менше 33 відсотків, краще 35). Їх потрібно добре охолодити в холодильнику, мінімум 4 години, але краще близько доби.

Якщо у Вас немає можливості купити такі жирні вершки, то їх можна приготувати в домашніх умовах з молока і вершкового масла. Такі домашні жирні вершки теж будуть придатні для збивання.

У вершки просіюємо цукрову пудру, розминаючи всі грудочки. Замість цукрової пудри можна додати цукор. Але краще збивати вершки з цукровою пудрою, тому що вершки збиваються швидко і цукор може не встигнути розтанути.

Кількість цукру або цукрової пудри можна регулювати на свій смак.

Збиваємо вершки з цукровою пудрою, починаючи з маленької швидкості, поступово її збільшуючи. У мого міксера 10 швидкостей, я починаю з третьої і поступово збільшую до 7. Збиваємо до твердих піків. Головне, при збиванні уважно стежити за консистенцією вершків, якщо перестаратися, то вони перетворяться в масло.

Потім невелику частину збитих вершків додаємо до сиру, щоб трохи полегшити масу, і добре перемішуємо. Потім цю масу додаємо до збитих вершків і акуратно перемішуємо лопаткою до повної однорідності.

Дуже смачний, ніжний вершково-сирний крем готовий!

Смакує з будь-якою випічкою, повірте, я вже перевірила!

Цей незабутній смак – зачаровує!

Передрук без гіперпосилання на ibilingua суворо заборонений!

Фото ілюстративне з відкриих джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page