fbpx
рецепти
Я спробувала 10 способів приготувати ідеальні яйця-пашот, і ось найкращий варіант, який виходить з першого разу!

Я спробувала 10 способів приготувати ідеальні яйця-пашот, і ось найкращий варіант, який виходить з першого разу!

Приготування омлету займає всього кілька хвилин. І навпаки, приготування яєць пашот вимагає вправності та терпіння.

Намагаючись це зробити, результат, як правило, розчаровує і не відповідає нашим очікуванням. Однак є спосіб, який дозволить отримати смакоту з першої спроби.

Як приготувати ідеальні яйця-пашот за допомогою інших простих прийомів?

Побачивши професіонала за роботою, можна швидко подумати, що яйце-пашот може зліпити кожен. Однак, крім гарної техніки, тут потрібна вправність і точність.

Як приготувати яйце-пашот з першого разу?

Приготування хорошого сніданку – найкращий спосіб почати день. Завдання, яке на перший погляд здається легким, оскільки не вимагає особливих зусиль. Реальність може бути зовсім іншою, особливо якщо ви хочете приготувати яйце-пашот. Якщо після десятків методів ви все ще не досягли успіху, значить, ви ще не пробували техніку сита.

Як приготувати яйце пашот – класичний спосіб

Яйце – 1 шт.

Вода – 500 мл.

Оцет – 1 чайн. л.

Сіль – щіпка.

Воду налити в каструлю і довести до кипіння. Зменшити вогонь, щоб кипіння було дуже слабким. Додати у воду сіль і оцет. Одне яйце акуратно розбити в миску, не пошкодивши жовток. У воді зробити кругові рухи ложкою, щоб вийшов вир.

Акуратно перелити яйце в центр виру. Злегка підняти яйце знизу, щоб воно не прилипло до дна. Варити пашот 3-4 хвилини і дістати шумівкою. Яйце посолити і поперчити зверху, і відразу подавати до столу.

Як приготувати яйце пашот в плівці

Для приготування яйця пашот першим способом потрібні везіння і вправність. Нерідко яйця в такій техніці розпадаються або розриваються. Приготування яйця пашот в плівці вважається менш вишуканим, але дуже простим – впораються навіть новачки.

Поставте на вогонь каструлю з водою і доведіть до кипіння, потім трохи зменшіть вогонь. Відріжте великий шматок харчової плівки і змастіть з одного боку олією (це потрібно, щоб яйце не прилипло до плівки). Акуратно розбийте яйце на змащену сторону плівки. Зберіть плівку в мішечок і зав’яжіть ниткою або вузлом. Опустіть мішечок з яйцем в киплячу воду і варіть протягом 3 хвилин.

Як зробити яйце пашот в мікрохвильовці

Це найпростіший спосіб зробити яйце пашот. Для нього не потрібно ніяких зусиль – достатньо лише знайти відповідний посуд.

Візьміть глибоку і невелику миску, яка підходить для використання в мікрохвильовці. Залийте водою наполовину. Додайте столову ложку оцту і дрібку солі. Зробіть у воді вир ложкою. Акуратно розбийте яйце в миску і відразу поставте в мікрохвильовку на 1 хвилину при потужності 800 Вт.

В мікрохвильовці мій улюблений спосіб.

Будьте здорові та щасливі!

Фото ілюстративне