fbpx
поради
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!

Раніше прасування вважалося необхідною процедурою, яка допомагала боротися з мікробами, тому випрасувана білизна вважалося гігієнічним і продезинфікованим.

Зараз ситуація зовсім інша. У кожного з нас є пральні машини, нові сучасні засоби для прання і технологія виготовлення тканин стала іншою.

Чому не потрібно гладити постільну білизну?

Тканини стали іншими

У процесі прасування структура волокон неминуче руйнується, і тканина стає більш щільною, а, значить, пропускає повітря.

Тобто, вона вже дихає, втрачає здатність пропускати надлишкове тепло і вбирати вологу. І вам не комфортно спати, ви відчуваєте себе, наче в плівці.

Змінилася побутова техніка

Зараз постільну білизну можна прати при температурі 60 і навіть 90 градусів, це означає, що більшість бактерій знищується в процесі прання. Є машини з сушаркою, а також сушильні машини.

Тканини, які не потребують прасування:

шовк – кращий варіант при виборі постільної білизни, адже він добре вбирає вологу і випаровування;

льон – добре вбирає воду і пропускає повітря. Гладити льон марно, тому що після першої ночі ефект від прикладених вами зусиль пропадає;

бязь – щільна тканина, яку можна не прасувати. Її досить просто розправити;

сатин-жаккард – тканина, дуже схожа на шовк, але коштує дешевше і не вимагає прасування.

Як же без праски?

Рекомендуємо ретельно розправляти вологу білизну після прання. Сильно струсіть її, а потім акуратно потягніть і розправте шви руками.

Читайте також: ЦІ ДУЖЕ ГАРНІ НАЛИСНИЧКИ МЕНЕ НАВЧИЛА ГОТУВАТИ МАМА-СВЕКРУХА. НАЧИНКУ БЕРЕТЕ БУДЬ-ЯКУ ЗА СМАКОМ, А САМІ МЛИНЦІ ДУЖЕ ЕФЕКТНІ І СМАЧНІ. ЗДИВУЙТЕ РІДНИХ НА МАСЛЯНУ! 

Заголовок, текст, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook