З самого ранку чоловік кудись побіг. Прийшов через годинку з дуже дорогою плящиною. Я ж думала, що це і є від нас подарунок. Але Остап мене здивував, витягнувши з кишені дві тисячі гривень. Я й не стрималася, бо в суботу моїй мамі на ювілей він купив коробку цукерок і в конверт вклав лише тисячку. – Мої заслуговують, бо важко працюють і нам допомагають, а твої на балконі насіння лускають.
Мені так неприємно стало після цього дня народження. Чоловік мій зовсім не поважає моїх батьків, а своїм готовий зірку з неба дістати.
Розповім коротко про нашу сім’ю.
Ми відгуляли з Остапом весілля вже майже десять років тому.
Через три роки в нас з’явився синочок, але він дитина з особливими потребами. Я працювала в банку, але самі розумієте, що ніяка робота мені зараз не світить.
Наш синок Денис відстає в розвитку. Він добрий, милий, чуйний. Ми звикли до нього і до такого темпу життя.
Звісно, син потребує великих вкладень і часу. Дуже багато йде грошей. Чоловік мій працює, але звичайно, грошей ніколи не вистачає. Ми навіть з другою дитинкою поки не спішимо.
Мої свекри живуть в селі і багато нам допомагають. Вони і свинку тримають і корівчину. Від них ми їдемо завжди з повним багажником.
Це правда, без їх допомоги я не знаю, як би ми виживали. Ми не купуємо ні м’яса ні молока, ні сметани. Про домашні яйця я взагалі мовчу. Для декого це делікатес, а для нас буденність.
Я кожного разу їм дуже дякую. В мене гарні стосунки зі свекрухою і свекром, нічого не скажу.
По можливості ми приїжджаємо їм допомагати. Картоплю садимо, осінню викопуємо. Та й полоти чи жуки кропити приїжджаємо. Може я не завжди можу, бо син забирає багато часу, але чоловік там завжди на підхваті.
Мої ж батьки живуть в місті. І скажу відверто, живуть від пенсії до пенсії.
Батько ще працює, бо все дорожчає. В мами деякі проблеми зі здоров’ям, тому багато грошей йде на аптеку.
Моя мама і тато чоловіка народилися в один день. Цього року в них був ювілей – 65 років.
Ми ще їм пропонували разом відсвяткувати в селі у свекрів, на природі. В них сад великий і альтанка гарна. Але моя мама не захотіла.
Вирішили, що в суботу до моєї мами всі їдуть, а в неділю до свекра.
Мій чоловік купив коробку цукерок і вклав в конверт тисячу гривень. Я нічого не сказала, бо розуміла, що в нас не все добре на даний час з фінансами.
Посиділи ми добре в суботу, та й розійшлися, бо наступного дня ще одна гостина.
З самого ранку мій чоловік кудись вилетів. Прийшов через годинку з дуже дорогою плящиною. Наскільки я дізналася, десь в районі півтори тисячі гривень. Я ж думала, що це і є від нас подарунок. Але Остап мене здивував, витягнувши конверт і вклавши в нього ще дві тисячі гривень.
Я не стрималася і спитала, звідки така щедрість. А чоловік сказав, що його батьки на такий подарунок заслужили, бо важко працюють і нам допомагають.
А мої що, не заслуговують? Вони ж не винні, що народилися в місті, а не в селі. До того ж мої батьки також, як ще мали силу, то приїжджали в село і багато в чому допомагали.
Мені здається, що це не чесно.
А що ви скажете з цього приводу?
Автор – Наталя У
Передрук заборонено!
Фото ілюстративне спеціально для ibilingua
Недавні записи
- На кухні, обійнявши голову, сидів Борис, а над ним заводила мама. Виявляється, Анна, дружина брата, подала на розлучення. – Я в одних шкарпетках від неї пішов. Ні на що не претендую, а вона ще хоче на аліменти мене подавати? – А що такого ти купив, може цю квартиру? Чи хоча б ремонт зробив? – І тут включилася мама. – Як, Лідо, ти язика прикуси! А утюг разом з дошкою хто купляв? – Ви б ще набір з горняток згадали, який зі свого серванту витягнули і невістці передарували
- Коли я злягла з температурою, то запитала по телефону у зятя, чи може він купити мені трохи їжі та піти в аптеку. Він це зробив. Мені здається, він був дуже щасливий мені допомогти. Але вже ввечері Анна зателефонувала і сказала, як я смію її чоловіка використовувати в своїх цілях. Вона навіть не запитала, як я себе почуваю, чи чи потрібно мені ще щось. Я відчуваю від неї великий холод. Та незважаючи ні на що, я повинна мовчати, бо інакше Анна заборонить мені бачитися з онуками
- Під час розмови з донькою про майбутніх онуків, я почула те, чого найбільше боялася. Вероніка сказала, що не хоче мати дітей, мовляв, від них немає жодної користі і взагалі, я можу про це забути, адже нова посада доньки передбачає, що дітей в неї не буде ще років зо три. Не знаю, що робити. Як пояснити дорослій доньці, що діти це чудово? Я відчуваю себе трохи винною у всій цій ситуації. Моє минуле життя сильно вплинуло на дочку
- Через халатність лікарів наша донечка відправилась на небо. Одному Богу відомо, що творилося в моїй душі. Не обійшлось і без допомоги спеціалістів. Незважаючи на те, що суспільство наполягало перегорнути сторінку і спробувати ще раз, я слухала своє серце. Діток в нас з Антоном так і не має. І все б нічого, якби не ця переселенка з трьома дітьми, за якими вона зовсім не дивиться. Одного разу я була з ними на майданчику. Олежик забруднив сорочку, а я хотіла йому допомогти
- Як тільки мами не стало, ми почали сперечатися з братом і сестрами, а всіх нас четверо, за спадщину. “З чого ти взяла, що цей перстень має належати тобі? Мама нераз говорила, що він мій!” “А ти думаєш, чого Андрій так до мами в останні дні приїжджав?” І це ще діло не дійшло до нерухомості. Колись, наша дружня сім’я, переросла у велику “бурю”. Все це тривало до того часу, поки не сталося найгірше – не стало нашої сестри Марти. На прощальній церемонії нас ніби осінило