fbpx
життєві історії
З самого ранку чоловік кудись побіг. Прийшов через годинку з дуже дорогою плящиною. Я ж думала, що це і є від нас подарунок. Але Остап мене здивував, витягнувши з кишені дві тисячі гривень. Я й не стрималася, бо в суботу моїй мамі на ювілей він купив коробку цукерок і в конверт вклав лише тисячку. – Мої заслуговують, бо важко працюють і нам допомагають, а твої на балконі насіння лускають

З самого ранку чоловік кудись побіг. Прийшов через годинку з дуже дорогою плящиною. Я ж думала, що це і є від нас подарунок. Але Остап мене здивував, витягнувши з кишені дві тисячі гривень. Я й не стрималася, бо в суботу моїй мамі на ювілей він купив коробку цукерок і в конверт вклав лише тисячку. – Мої заслуговують, бо важко працюють і нам допомагають, а твої на балконі насіння лускають.

Мені так неприємно стало після цього дня народження. Чоловік мій зовсім не поважає моїх батьків, а своїм готовий зірку з неба дістати.

Розповім коротко про нашу сім’ю.

Ми відгуляли з Остапом весілля вже майже десять років тому.

Через три роки в нас з’явився синочок, але він дитина з особливими потребами. Я працювала в банку, але самі розумієте, що ніяка робота мені зараз не світить.

Наш синок Денис відстає в розвитку. Він добрий, милий, чуйний. Ми звикли до нього і до такого темпу життя.

Звісно, син потребує великих вкладень і часу. Дуже багато йде грошей. Чоловік мій працює, але звичайно, грошей ніколи не вистачає. Ми навіть з другою дитинкою поки не спішимо.

Мої свекри живуть в селі і багато нам допомагають. Вони і свинку тримають і корівчину. Від них ми їдемо завжди з повним багажником.

Це правда, без їх допомоги я не знаю, як би ми виживали. Ми не купуємо ні м’яса ні молока, ні сметани. Про домашні яйця я взагалі мовчу. Для декого це делікатес, а для нас буденність.

Я кожного разу їм дуже дякую. В мене гарні стосунки зі свекрухою і свекром, нічого не скажу.

По можливості ми приїжджаємо їм допомагати. Картоплю садимо, осінню викопуємо. Та й полоти чи жуки кропити приїжджаємо. Може я не завжди можу, бо син забирає багато часу, але чоловік там завжди на підхваті.

Мої ж батьки живуть в місті. І скажу відверто, живуть від пенсії до пенсії.

Батько ще працює, бо все дорожчає. В мами деякі проблеми зі здоров’ям, тому багато грошей йде на аптеку.

Моя мама і тато чоловіка народилися в один день. Цього року в них був ювілей – 65 років.

Ми ще їм пропонували разом відсвяткувати в селі у свекрів, на природі. В них сад великий і альтанка гарна. Але моя мама не захотіла.

Вирішили, що в суботу до моєї мами всі їдуть, а в неділю до свекра.

Мій чоловік купив коробку цукерок і вклав в конверт тисячу гривень. Я нічого не сказала, бо розуміла, що в нас не все добре на даний час з фінансами.

Посиділи ми добре в суботу, та й розійшлися, бо наступного дня ще одна гостина.

З самого ранку мій чоловік кудись вилетів. Прийшов через годинку з дуже дорогою плящиною. Наскільки я дізналася, десь в районі півтори тисячі гривень. Я ж думала, що це і є від нас подарунок. Але Остап мене здивував, витягнувши конверт і вклавши в нього ще дві тисячі гривень.

Я не стрималася і спитала, звідки така щедрість. А чоловік сказав, що його батьки на такий подарунок заслужили, бо важко працюють і нам допомагають.

Читайте також: Христя прекрасно знає, що ці гроші надсилає нам її сестра, тому коли вона на Зелені свята зі всім сімейством приїхала до нас в гості і стала говорити, щоб я зробила дарчу нашої квартири на неї, я здивувалася. Як би там не було, а у мене з чоловіком двоє дітей. Хто його знає, як складеться доля Ольги в Італії. Може вона вернеться в Україну, а в батьківській квартирі їй місця не знайдеться

А мої що, не заслуговують? Вони ж не винні, що народилися в місті, а не в селі. До того ж мої батьки також, як ще мали силу, то приїжджали в село і багато в чому допомагали.

Мені здається, що це не чесно.

А що ви скажете з цього приводу?

Автор – Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page