fbpx

З самого ранку я зробила собі і Івану каву і стала шукати свекруху, але її ніде не було. За нами прокинулась і сім’я Єви. В хаті почався рух. Я не можу щось робити чи готувати в чужій хаті, тому вирішила просто насолоджуватися сільськими краєвидами. Єва дивилася за дитиною. Словом, робили всі, хто що хоче, тільки, як виявилося, не те, що треба. Все почалось, як Віра Василівна повернулася додому. Вона, як виявилося, пшеницю молотила

Я зараз при надії, тому не дуже хотіла їхати в гості до свекрів, та чоловік сказав, що так не гарно. Краще б я дома сиділа.

Ми з Іваном розписалися влітку минулого року. Ми весілля ніколи не хотіли робити, тому в такий важкий час вирішили, що хватить тягнути з тим, що давно мріяли зробити.

Я сама з Тернополя, чоловік з районного центру.

Якось мені було весь цей час не до гостей. Поки я не зрозуміла, що чекаю дитину, то багато волонтерила. Чоловік працює програмістом і після того, як почалась корона, він працює з дому, а це дуже зручно.

Якось так виходило, що ми до його батьків часто не їздили. На Різдво були, і на ювілей мами один раз, і то, так, в обід приїхали, а о 18 вже додому.

У Івана є рідна сестра. Єва молодша, але вже заміжня і виховує дитину трьох років. Іван з нею зідзвонюється, я її особисто бачила лише на ювілей мами: мила і привітна дівчина.

Коли в п’ятницю Івану зателефонувала мама, я почала прислухатися, бо мова йшла і про мене.

Свекруха просила Івана, щоб ми двоє приїхали до них на суботу-неділю в село, бо вони скучили.

В нас планів не було, тому ми й запланували цю поїздку, хоча я великим бажанням ночувати в сільській хаті не горіла. Ось не люблю я село, і хоч ти трісни. Якось мені там не зручно, хоча Іван постарався і зробив батькам всі умови.

Ну, рад не рад, ми поїхали.

На подвір’ї вже красувалася і автівка Єви, по подвір’ї бігала дитина.

Зять насмажив шашликів. Виявляється, в мами і тата Івана був ювілей з дня їх весілля.

Ми поїли, поговорили трохи і пішли відпочивпти, бо їхати до них не близько.

З самого ранку я зробила собі і Івану каву і стала шукати свекруху, але її ніде не було.

За нами прокинулась і сім’я Єви. В хаті почався рух.

Я не можу щось робити чи готувати в чужій хаті, тому вирішила просто насолоджуватися сільськими краєвидами. Єва дивилася за дитиною. Словом, робили всі хто що хоче, тільки, як виявилося, не те, що треба.

Мама Івана пішла в поле, бо була декілька днів погода, і вона “ловила” комбайн.

Читайте також: Ми з чоловіком не маємо права щось в хаті зробити, бо всі гроші свекруха складає на квартиру для молодшого сина. Всі сусіди дивуються, як тільки в мене сил хватає. А недавно подруга запросила мене до себе на “каву”. Я з радістю пішла, ми гарно посиділи, поговорили. Та коли повернулась додому, то було “і співане, і читане” від Галини Василівни: “Як ти так пішла, нічого не сказала, а корова не доєна, а кролі не годовані”

Прибула вона додому з зерном вже після обіду і давай обурюватися, що нічого нема приготовлено, а вона ще й з собою якогось комбайнера привела.

І знаєте, що найнеприємніше, що в той час вона дивилася на мене. Але ж в неї є дочка, яка знає, що де лежить…

Я не розумію такого ставлення. До того ж, я при надії. Для чого свекруха так зі мною. Я без того до неї їздити не хочу, а тут така ситуація.

Мені якось не по собі.

Що робити, якщо вона нас знову запросить?

Автор – Наталя У.

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page