Закарпатська бабуся Стефа, по-сусідству з якою ми прожили 5 місяців, навчила мене спекти рогалики, щоб начинка з них не витекла.
Тепер у Києві це й рецептик просять у мене всі подруги і навіть моя мама взяла, яка чудовий кондитер, але цих секретів не знала!
Випічка просто чудова, радую рідних щовихідних!
Приготувати рогалики з начинкою не так вже й складно. Але набагато важче зробити так, щоб вона не витекла при випіканні. Прикро витратити стільки часу та сил, щоб у результаті отримати не дуже привабливу випічку. Щоб цього не сталося, потрібно знати кілька важливих моментів.
Ось рецепт бабусі Стефанії, у якому вся начинка залишиться усередині!
Є два варіанти, як можна утримати начинку всередині. Перше – це формування рогаликів. Потрібно так їх згорнути, щоб начинка не мала шансу втекти з тіста. Коли кладеш начинку, спочатку потрібно загорнути краї, а потім згортати решту. Так рогалик вийде закритим. Дуже важливо після першого витка щільно притиснути тісто, щоб воно зліпилося. Тоді нічого не витікає.
Наступна порада – правильна начинка. Якщо в тебе буде рідке варення, ти не втримаєш його всередині. Тому потрібно вибрати густе повидло. Якщо і воно здається не надто щільним, варто додати всередину пару секретних інгредієнтів. Наприклад, повидло можна змішати з крохмалем чи манною крупою. Потрібно зовсім небагато, просто щоб консистенція стала щільнішою.
Отже, Дріжджові рогалики з начинкою від бабусі Стефи
СКЛАДОВІ
1 ст. молока
4 ст. л. вершкового масла
2,5 ст. борошна
2 ст. л. цукру
0,5 ч. л. солі
1 ч. л. сухих дріжджів
10 г ванільного цукру
ПРИГОТУВАННЯ
Приготуємо тісто. Для цього підігрій молоко, додай до нього цукор, ваніль, сіль та дріжджі. Розмішай до повного розчинення. Потім додай половину муки, перемішай і залиш на годину.
Коли тісто піднялося, додаємо борошно, що залишилося, і розтоплене масло. Вимішуємо тісто і залишаємо підніматися.
Після того як тісто піднялося вдвічі, розділи його на дві частини. Розкатай тісто в коло і розділи на рівні трикутники.
У центрі кожного трикутника поклади начинку і згорни рогалики. Випікай 20 хвилин при температурі 180 градусів. Рогаліки з начинкою готові!
Сподіваюся, перевірений роками рецептик і ці прості поради допоможуть тобі спекти просто ідеальні рогалики. Начинка не втече, а випічка буде пишною та смачною.
Вдалого приготування, смачного і миру нам усім!
Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.
Фото ілюстративне, скріншот.
Недавні записи
- Я як дізналася, що той, ніби як зять, перетягнув мою сусідку Марту і її дочку в своє “коло”, ледь зі стільця не впала. Це ж як таке може бути, вони ж хрещені в нашій церкві? В мене ще було бажання Марті очі відкрити на того Марка в перші дні знайомства з Анною, але думаю, чого буду пхатися в чужу сім’ю. Тепер про це дуже шкодую. Можна ж було їх від цього вберегти. А тепер, хто його знає, чим все закінчиться
- За гроші, які мама висилала з Польщі, ми поробили все що можна було. В нас не хата, а лялечка. Мама останній раз як приїжджала, то рідний дім не впізнала. Ми і бруківку постелили і дах замінили, всюди ремонти сучасні, а на вулиці працював ландшафтний дизайнер. І я і брат вже працюємо, тому кожного разу просимо маму залишитися в Україні і відпочити нарешті від тих заробіток. Але та ні в яку. Все їй щось бракує. Тепер проблему в брату вона найшла. Хоча це смішно
- Вчора нас з сім’єю вперше за три роки покликала до себе в гості сестра. Накрила стіл із різних закусок, а це і канапки з червоною рибою, різні сири і ковбаски. Чоловік шашлик приготував на мангалі. Я трохи поїла а потім питаю: “Олеся, а щось і гарячих страв буде?” На що у відповідь почула: “Все що на столі, більше нічого”. Додому я їхала сильно засмучена, адже так жити не можна. Моя сестра вже не молода дівчина, а елементарно навіть гостей приймати не вміє
- Каті було шістнадцять, як ми дізналися, що вона чекає дитину. Звісно, було важко сприйняти цей факт, але нічого вже не зміниш. Батько дитини Денис, така ж дитина, як і наша Катя. Він відразу ж дав зрозуміти, що батьківство не його тема. Я зв’язалася з його батьками, і на приємний подив вони пішли на контакт. Але все це було до пори до часу. Лише на останньому місяці ми дізналися їх справжнє лице
- Вчора моїй подрузі сімдесят років виповнилося. Я знала, що Марія трошки безпорадна, щодо готування, тому заздалегідь її попередила, що моїм подарунком для неї, буде гарно накритий стіл. Завдяки допомозі дочки, стіл ми накрили шикарний. Гостей було немало-небагато – 11 осіб. Гаряче Марія сама приготувала, і дуже смачне. Та здивувало мене інше. Її брати, ніби ніколи нічого в тому житті не їли. Додому я йшла сама не своя