fbpx
рецепти
Закарпатська бабуся Стефа, по-сусідству з якою ми прожили 5 місяців, навчила мене спекти рогалики, щоб начинка з них не витекла! Тепер у Києві це й рецептик просять у мене всі подруги і навіть моя мама взяла, яка чудовий кондитер, але цих секретів не знала!

Закарпатська бабуся Стефа, по-сусідству з якою ми прожили 5 місяців, навчила мене спекти рогалики, щоб начинка з них не витекла.

Тепер у Києві це й рецептик просять у мене всі подруги і навіть моя мама взяла, яка чудовий кондитер, але цих секретів не знала!

Випічка просто чудова, радую рідних щовихідних!

Приготувати рогалики з начинкою не так вже й складно. Але набагато важче зробити так, щоб вона не витекла при випіканні. Прикро витратити стільки часу та сил, щоб у результаті отримати не дуже привабливу випічку. Щоб цього не сталося, потрібно знати кілька важливих моментів.

Ось рецепт бабусі Стефанії, у якому вся начинка залишиться усередині!

Є два варіанти, як можна утримати начинку всередині. Перше – це формування рогаликів. Потрібно так їх згорнути, щоб начинка не мала шансу втекти з тіста. Коли кладеш начинку, спочатку потрібно загорнути краї, а потім згортати решту. Так рогалик вийде закритим. Дуже важливо після першого витка щільно притиснути тісто, щоб воно зліпилося. Тоді нічого не витікає.

Наступна порада – правильна начинка. Якщо в тебе буде рідке варення, ти не втримаєш його всередині. Тому потрібно вибрати густе повидло. Якщо і воно здається не надто щільним, варто додати всередину пару секретних інгредієнтів. Наприклад, повидло можна змішати з крохмалем чи манною крупою. Потрібно зовсім небагато, просто щоб консистенція стала щільнішою.

Отже, Дріжджові рогалики з начинкою від бабусі Стефи

СКЛАДОВІ

1 ст. молока

4 ст. л. вершкового масла

2,5 ст. борошна

2 ст. л. цукру

0,5 ч. л. солі

1 ч. л. сухих дріжджів

10 г ванільного цукру

ПРИГОТУВАННЯ

Приготуємо тісто. Для цього підігрій молоко, додай до нього цукор, ваніль, сіль та дріжджі. Розмішай до повного розчинення. Потім додай половину муки, перемішай і залиш на годину.

Коли тісто піднялося, додаємо борошно, що залишилося, і розтоплене масло. Вимішуємо тісто і залишаємо підніматися.

Після того як тісто піднялося вдвічі, розділи його на дві частини. Розкатай тісто в коло і розділи на рівні трикутники.

У центрі кожного трикутника поклади начинку і згорни рогалики. Випікай 20 хвилин при температурі 180 градусів. Рогаліки з начинкою готові!

Сподіваюся, перевірений роками рецептик і ці прості поради допоможуть тобі спекти просто ідеальні рогалики. Начинка не втече, а випічка буде пишною та смачною.

Вдалого приготування, смачного і миру нам усім!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот.

You cannot copy content of this page