fbpx
рецепти
Життя виховує віру. “Де ваша віра?” (Лк 8, 22-25)

Побожність має служити удосконаленню нашої віри, щоб з допомогою молитви, Літургії і Святих Тайн глибше пізнавати любов і всемогутність Бога. Це мають всі розуміти та пам’ятати.

Побожність християн проявляється в особистій молитві, участі у Службі Божій і Святих Тайнах. Вона буде правдива, коли слідкуватимемо за тим, щоб не зводилася лише до виконання обов’язків.

І ви у труднощах легко зможемо побачити присутність Христа й відчути Його допомогу. Кожну молитву, Службу Божу, Сповідь і Причастя важливо підсумовувати запитаннями: як часто були там думки, щоб Бог справді всемогутній, Ісус є зі мною і любить, захищає мене.

Під час бурі на морі апостолів охопили страх, паніка, непевність, адже буря, яка розпочалася на озері, становила загрозу їхньому життю.

Велика тривога виникла в них, бо не мали твердої віри через те, що не пізнали в Ісусі Божого Сина, сприймали все по-людськи, а не як дію Бога.

Згадаймо, що так і ми часто в різних ситуаціях забуваючи, боїмося, розчаровуємося,  панікуємо, переживаємо, зневірюємося, що Бог є сильніший понад все у світі. Ісус є повсякчас з нами, як і тоді був з апостолами. Тому завжди можемо отримати Його допомогу та опіку.

Згадаймо той момент, тоді під час бурі Христос спав у човні й не відразу врятував апостолів, лише після їх наполегливого прохання. І нам так здається, що Бог інколи бездієвий у наших складних ситуаціях.

Наша віра має заспокоювати і запевняти нас, що Ісус завжди є з нами й обов’язково допоможе тоді, коли вважатиме за потрібне. Він завжди пам’ятає про нас.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page