fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Світ
Італієць у жахливий спосіб змушував українську заробітчанку стати його рабинею

Неаполітанцю L.R. вдалося завоювати симпатію жінки-іноземки та зробити її своєю рабинею. Вона щойно прибула в Італію з України у пошуках щастя. У чужій країні не мала підтримки родичів чи друзів. Їх спільне життя обернулося для українки насильcтвoм, утисками і приниженням.

Італієць забороняв їй виходити з дому, погрожуючи їй смeртю. П’яний, змушував проти волі займатися ce…м, годинами прив’язував до перил, не даючи навіть сходити в туалет.

Відібравши паспорт, змушував жінку жебракувати, забирав усі гроші для купівлі спиртних напоїв. Садиста було заарештовано  , після того, як він жорстоко побив українку, завдавши їй тяжких тілесних ушкоджень що довели нещасну до госпіталізації.

Після виписки із лікарні, жінка почала ховатися, боячись погроз з боку членів сім’ї мучителя. Завдяки скоординованій діяльності прокуратури, поліції вдалося розшукати її і поселити в захищеному місці. Українка дала свідчення, після яких суд виніс вирок – вісім років позбавлення волі для деспота.

“Шановні українки, якщо ви потрапили у скруту в Італії, ви можете звернутися за допомогою у дипломатичні установи України в Італії, а також у поліцію чи до карабінерів. Навіть, якщо не маєте дозволу на проживання”, – зазначає видання.

Читайте також: МАМА ВТРАТИЛА ДАР МОВИ, ПОБАЧИВШИ ЩО СТАЛОСЯ З ЇЇ ДВОРІЧНОЮ ДИТИНОЮ У ДИТСАДКУ (ФОТО)

Джерело.

Related Post