fbpx
Breaking News
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Події
“Мій другий день народження”. Геращенко вперше прокоментував замах спецслужб РФ на його життя

Нардеп Антон Геращенко, на якого російські спецслужби готували замах, вперше прокоментував ситуацію з попередженням СБУ його вбивства.

“20 січня 2017 року — мій другий день народження. У цей день ввечері в Києві Службою Безпеки України було затримано двох осіб, які планували моє вбивство. Щиро дякую главі СБУ Василю Грицаку, всім тим співробітникам контррозвідки, оперативних служб, спецпідрозділу “Альфа”, чиї імена я не маю права назвати, всім тим, хто і вдень, і вночі працював для того, щоб затримати небезпечних терористів і не дати їм підірвати ще один автомобіль з черговою жертвою в центрі Києва”, — написав депутат на своїй сторінці у Facebook.

Геращенко заявив, що російські спецслужби обрали його мішенню не просто так.

“Сам факт, що я був обраний російськими спецслужбами мішенню для чергового терористичного акту, говорить про те, що те, що я роблю для захисту національної безпеки та інтересів України — правильно. Крім того, хочу попередити організаторів і замовників моєї ліквідації, що проект “Миротворець”, який стоїть у всіх вас як кістка поперек горла, буде працювати незалежно від того, живий я чи ні”, — сказав нардеп.

Крім того, Геращенко відповів і на закиди російських пропагандистських ЗМІ про те, що замах на нього інсценізували.

“Щодо заяв російських пропагандистських ЗМІ і їх філій в Україні про нібито інсценуванні замаху на мене, то при публікації вашої брехні, прошу врахувати, що вчора ввечері Шевченківський районний суд заарештував двох підозрюваних у справі про замах на моє життя на два місяці, без права внесення застави”, — зазначив він.

За словами Геращенка, під час вибору запобіжного заходу затриманим суд врахував докази про причетність до планування та підготовки його вбивства, , а також факт про те, що один із двох затриманих був достроково амністований окупаційною владою Криму і спецслужбами РФ для участі в підривній роботі проти України.

“За 112 статтею кримінального кодексу їм обом загрожує міра покарання аж до довічного ув’язнення.

Підозрювані в організації моєї ліквідації є важливими свідками організації планомірного і цілеспрямованого державного тероризму з Російської Федерації. Їхнє життя повинно бути поза небезпекою, для того щоб вони допомогли розкрити диверсійно-терористичну мережу, яка продовжує свою роботу в Україні і запобігти подальшим терористичні акти проти українських журналістів і політиків”, — додав Геращенко.

Читайте також: Кортежі перших осіб держави: чим обладнані автомобілі президентів (відео)

Джерело.

Related Post