fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Політика
Наступник Путіна поверне Крим Україні

Антиросійські санкції Заходу змусять Росію лише формально повернути окупований нею Крим Україні.

Про це розповів в інтерв’ю виданню “Апостроф” український письменник і журналіст Юрій Винничук.

Як стверджує він, санкції будуть виснажувати Росію. При цьому, їх не знімуть, навіть якщо РФ піде з Донбасу, але, можливо, послаблять.

За словами Винничука, Кремль буде змушений повернути Крим таким способом, який дозволить йому зробити це без втрати підтримки власного народу.

Письменник вважає, що президент РФ Володимир Путін буде просити, щоб Крим поки залишався “у складі Росії” до появи його послідовника, а вже той віддасть окупований півострів Україні.

“Путін же залишиться “великим збирачем земель руських”, – уточнив Винничук.

Читайте також: Путін показово вдарить по Україні перед російськими виборами

Джерело

Related Post