fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Світ
“Нове – це давно забуте старе”: у моду повернулися мішкуваті джинси з 90-х (фото)

Пам’ятаєте ці широкі штани 1990-х, що ледь трималися на стегнах і були дуже широкі у халявах? Дизайнери вирішили їх реабілітувати і повернули на подіуми.

“Жінки почуваються сильнішими, коли носять такі штани, – переконаний Білл Гайттен, артистичний директор бренду John Galliano.

– Кожна висловлює свою жіночність, як хоче, і дівчина в мішкуватих штанах може виглядати сeксyальніше, ніж у сукні. Її штани занадто великі, вона не намагається цього приховати. Це майже змушує інших уявляти її тіло під одягом”.

На цей сезон широкі джинси у свої колекції додали також Dries Van Noten, Isabel Marant, Stella McCartney та інші.

Читайте також: НІКОЛИ НЕ ПІДБИРАЙТЕ ЦІ РЕЧІ! 10 НАЙБІЛЬШ НЕБЕЗПЕЧНИХ ЗНАХІДОК

Джерело.

Related Post