fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Світ
Сенсація! Тепер виростити зуби стане можливим в будь-якому віці

Неймовірне відкриття професора стоматології з Колумбійського університету США потрясла науковий світ! Виявляється, що зуби можна виростити в будь-якому віці. Це дозволить нам обходитися без імплантатів і незручних протезів.

Проблема в тому, що установка імплантантів вимагає неодноразового відвідування лікаря і часто супроводжується болем, дискомфортом і запаленням.  А ось професор Мао пішов іншим шляхом! Тепер ви можете виростити зуби самостійно !

Ось уже багато років в джерелах масової інформації періодично з’являються повідомлення про те, що стало можливим вирощування зубів на місці втрачених або пошкоджених. Це, природно, не може залишити байдужими людей, для яких відсутність зубів стало проблемою. Що ж відбувається в цій області насправді?

Як виростити зуби

Лікар розробив технологію вирощування зубів безпосередньо в порожній альвеолі, і цей метод зробив революцію в світі стоматології.

Джеремі Мао з натуральних матеріалів зробив каркас, який за формою нагадував реальний зуб, і помістив в нього стимулятор росту. Піддослідному тварині він впровадив зачаток такого зуба в порожню альвеолу. Пориста структура каркаса дозволила стовбуровим клітинам організму тварини мігрувати в цю конструкцію.

В середньому через 9 тижнів у випробовуваних виростали зуби, які ідеально приживалися з відновленням періодонтальних зв’язок.

За методикою Мао в щелепу пацієнта буде імплантований каркас з капролактона і гідроксиапатиту, є біосумісними полімерами. Цей каркас отримують методом тривимірного друку, його конструкція передбачає велику кількість канальців діаметром 200 мкм, заповнених специфічними речовинами, стимулюючи клітинний ріст  і Морфогенія кістковим білком.

Ці фактори змушують власні стовбурові клітини пацієнта виробляти тканину зуба, причому в строго визначеному напрямку, формуючи повноцінний зуб правильної форми. У підсумку виходить практично природним шляхом вирощений зуб.

Результат відкриття професора Мао: відтепер з’явилася можливість всього за 9 тижнів виростити зуб прямо в роті пацієнта.

Читайте також:Ввічливе насильство: Я важливіший, ніж ТИ

Джерело.

Related Post