fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Бізнес
Шуфрич програв суд по будинку Сікорського

Київський апеляційний господарський суд Києва розірвав договір оренди історичного будинку Сікорського на Ярославовому Валу, 15-б з Благодійним фондом нардепа Нестора Шуфрича.

Про це у facebook написала голова Київської міської організації “Демальянсу” Анастасія Шимчук.

“Шуфрич програв суд по будинку Сікорського! Апеляційна справа тривала пів року. Деяких судових засідань доводилося чекати по 4-5 годин”, – написала вона.

Шимчук додала, що тепер садиба Сікорських має бути звільнена від недобросовісного орендаря.

“Що далі: далі повинен бути складний етап відновлення будинку і створення там музею авіації!”, – підсумувала Шимчук.

Як відомо, орендарем будівлі є Міжнародний благодійний фонд “Музей історії повітроплавання і авіації імені Сікорського”. Його співзасновник – покійна мати Нестора Шуфрича – Марія Шуфрич.

У  грудні 2015 року Господарський суд Києва задовольнив судовий позов Міністерства оборони про розірвання договору оренди та повернення будинку Сікорського в Києві на баланс відомства.

Міноборони подало до суду, бо орендар не виконав умови договору. Зокрема, не зберіг історичну пам’ятку, а призвів до її руйнування.

Однак благодійний фонд подав апеляцію на це рішення.

Міністерство оборони має намір створити Музей історії військової авіації та повітроплавання імені І. І. Сікорського у його будинку на Ярославовому Валу, 15-б.

 

Джерело

Related Post