fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
рецепти
Традиційний український рецепт: пляцок з вишнями

Смачний рецепт, без якого не обходиться ні одне українське свято.

Час приготування: 1 година 30 хвилин. Джерело

Інгредієнти:

  • 250 г маргарину
  • 4 ст.л. сметани
  • 500 г борошна
  • 1 пакетик розпушувача
  • 1 склянка маку
  • 1 ст.л. крохмалю
  • 0,5 л молока
  • 200 г вершкового масла

Читайте також: Буженина в трьох маринадах: як приготувати найсоковитіше м’ясо

Приготування:

1. Для тіста 1 склянку цукру розтираємо з 9 жовтками, додаємо 250 г розтопленого маргарину, 4 ст. л. сметани і суміш 400 г борошна і 1 пакетика розпушувача.

Отримане тісто розділяємо на 4 частини і розкачуємо коржі.

2. Один корж запікаємо без начинки. Ще два випікаємо з вишневим прошарком, для чого на тісто викладаємо вишні та заливаємо збитими з цукром білками.

Останній корж доповнюємо маковою начинкою (1 скл. відвареного маку перемолоти і змішати з 1 ст. л. крохмалю) і заливаємо збитими білками.

3. З отриманих коржів і заварного крему (0,5 л молока, 1 скл. цукру, 3 ст. л. борошна, 1 яйце і 200 г вершкового масла) збираємо пляцок з вишнею (шар з вишнями, шар з маком, шар з вишнями і порожній корж) і даємо йому добре просочитися.

Related Post