fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Світ
У Грузії застрелили відомого бізнесмена

Біля офісу партії “Демократичний рух” в місті Горі застрелили підприємця Гурама Гогічіалішвілі.

Про це повідомляють Новини Грузії.

Смертельне вогнепальне поранення бізнесменові завдали, коли він заходив у двір офісу. Гогічіалішвілі вбили контрольним пострілом.

Він прийшов до офісу опозиційної партії “Демократичний рух”, щоб зустрітися з одним з її членів Нукрі Джалабадзе.

Причини події поки невідомі. Наразі слідчі допитують Джалабадзе і ще трьох людей, які в момент вбивства перебували в офісі партії і біля нього.

Читайте також: ПАШИНСЬКИЙ ПРОСИТИМЕ ПРО ОХОРОНУ ДЛЯ ЧОЛОВІКА, ЯКОГО ВІН ПІДСТРЕЛИВ

Джерело.

Related Post