fbpx
рецепти
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!

Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт! За матеріалами

Салат з крабовими паличками і ананасом – ще одне відкриття для мене. Як Ви вже знаєте, я не дуже люблю крабові палички, але цей салат вийшов дуже смачним і ніжним, а для любителя крабових паличок, він скоріше за все, здасться просто чарівним!

інгредієнти

Яйце куряче – 2 шт

Консервований ананас – 100 г

Твердий сир – 50-70 г

Крабові палички – 120 г

Майонез – 5-7 ч.л

Сіль – 1 щіпка

Приготування салату з крабовими паличками і ананасом

Готуємо інгредієнти для салату з крабовими паличками і ананасом: відварюємо яйця, відчищаємо крабові палички від індивідуальної упаковки, хто брав ананаси кільцями, той нарізає їх на невеликі шматочки.

Натираємо яйця на дрібну тертку. 3/4 тертих яєць викладаємо першим шаром. Частину, що залишилася чверть ми використовуємо трохи пізніше. Трохи підсолити. Шар яєць повинен бути добре утрамбований по всьому колу.

Читайте також:ВІДКОЛИ У МЕНЕ ПОЯВИЛАСЬ МУЛЬТИВАРКА, Я ГОТУЮ СВІЙ УЛЮБЛЕНИЙ БІСКВІТНИЙ ПЛЯЦОК, НА ЗГУЩЕНОМУ МОЛОЦІ, ПО ДЕКІЛЬКА РАЗІВ НА МІСЯЦЬ. ЙОГО СМАК НАСТІЛЬКИ НІЖНИЙ, А ГОЛОВНЕ СОКОВИТИЙ, ЩО НА ДОВГО ВІН В ХОЛОДИЛЬНИКУ НЕ ЗАТРИМУЄТЬСЯ. СПРOБУЙТЕ! ДУЖE ЛEГКО І ЗPУЧНО!

Змащуємо тонким шаром майонезу. Так ми будемо робити після кожного шару.

Нарізаємо на тонкі кільця або подрібнюємо на тертці крабові палички і укладаємо другим шаром, використовуючи 3/4 всієї маси. Природно, після цього змащуємо тонким шаром майонезу.

Викладаємо шар ананасів. І знову змащуємо майонезом.

Натертий на дрібну тертку сир йде поверх ананасів.

Прийшов час використовувати залишені 1/4 яєць і 1/4 крабових паличок. Їх подрібнюємо і змішуємо. Це останній шар.

Прикрашаємо ще шматочками ананасів.

Салат з крабовими паличками і ананасом – повністю готовий! Як на мене, то таку красу не соромно і на святковий стіл поставити.

Також цей рецепт можна модифікувати під свої смаки, експериментуючи з шарами, наприклад деякі в цей салат додають кукурудзу. Мені ж здалося, що вона тут зайва.

У будь-якому випадку, цей салат викличе у вас тільки позитивні емоції!

Смачного!

facebook