fbpx
рецепти
Для цiєї смакоти вам потрібно декілька хвилин, щоб замісити тісто – ЛОЖКОЮ, а далі усю роботу нехай виконує духовка. Спрoбуйте — цe дуже смaчно!

Для цiєї смакоти вам потрібно декілька хвилин, щоб замісити тісто – ЛОЖКОЮ, а далі усю роботу нехай виконує духовка. Спрoбуйте — цe дуже смaчно!

Пляцок, який замішується ложкою. За матеріалами

Інгредієнти

борошно пшеничне 320 г.

цукор 200 г.

розпушувач тіста 8 г.

молоко свіже 185 г.

олія 100 г.

суміш ягід (чорниця, суниця, малина) 300 г.

сіль 1 г.

яйця курячі 4 шт.

Розраховано на 10 порцій

Ми усі знаємо, що приготування святкових пляцків — справа клопітка і дуже відповідальна, адже кожен святковий пляцок дуже часто складається із декількох видів коржів, кремів, прошарків і смачної поливки.

На приготування таких пляцків навіть у досвідченої господині іде декілька годин.

Та існує також величезна кількість буденних пляцків, які господині готують своїм рідним до вечірнього чи ранкового чаю або філіжанки кави. Ці пляцки мають свій особливий шарм і готуються переважно із сезонних ягід та фруктів.

Готують їх господині у будні після роботи, між приготуванням борщу та смаженням котлет. Тому такі пляцки готуються дуже швидко: декілька хвилин, щоб замісити тісто, а далі усю роботу нехай виконує духовка. А пляцок, який я сьогодні запропоную, взагалі замішується за допомогою ложки за 3-4 хвилини. Спробуйте — це дуже смачно!

Читайте також:КОЛИ МЕНІ ВИПОВНИЛОСЯ 55, ДІТИ ВЖЕ ВСТАЛИ НА СВОЇ НОГИ, І Я ЗРОЗУМІЛА, ЩО НЕ ХОЧУ БІЛЬШЕ ТАК ЖИТИ. І ВІДРАЗУ ЗАПРОПОНУВАЛА ЧОЛОВІКУ РОЗЛУЧИТИСЯ, АЛЕ З ОДНІЄЮ УМОВОЮ…

ПРИГОТУВАННЯ:

Борошно просіяти з розпушувачем, перемішати ложкою з сіллю та цукром.

В іншій посудині яйця збuти ложкою чи виделкою з молоком та олією. Влити рідкі інгредієнти у сухі і швидко перемішати ложкою (лише до сполучення ісіх інгредієнтів.

Форму розміром 20х30 см застелити пергаментом. Вилити тісто у форму. Зверху рівномірно викласти промиті ягоди. Випікати при 180*С 40-45 хвилин до готовності.

Смачного!

facebook