fbpx
рецепти
Дуже люблю їсти вареники, і не тільки я, а й вся моя сім’я. Проте з тістом я завжди була на “ВИ” – ну не моє це було. Поки не вичитала в інтернеті рецепт заварного тіста. Відтепер, в нас жодна неділя не обходиться без цієї смакти!

Дуже люблю їсти вареники, і не тільки я, а й вся моя сім’я. Проте з тістом я завжди була на “ВИ” – ну не моє це було. Поки не вичитала в інтернеті рецепт заварного тіста. Відтепер, в нас жодна неділя не обходиться без цієї смакти! За матеріалами

Рецепт заварного тiста для вареників допоможе зробити тісто еластичним, його буде легко розкачати, при варінні таке тісто не рветься, а вареники з заварного тіста виходять особливо ніжними.

продукти

Борошно – 2 склянки

Вода – 0,75-1 стакан

Олія – ​​1 ст. ложка

Сіль – 1 щіпка

Читайте також:ЦЮ КАРАМЕЛЬНУ СМАКОТУ ПРИГОТУВАЛА МОЯ ДЕСЯТИЛІТНЯ ДОНЕЧКА. ЇЇ ЩАСТЮ НЕ БУЛО МЕЖ. ТЕПЕР У МЕНЕ НА КУХНІ ПОМІЧНИЦЯ, ЯКА СВІТИТЬСЯ ВІД ЩАСТЯ! СПРOБУЙТЕ І ВИ В ТАКИЙ СПОСІБ ПРОВЕСТИ ЧАС ІЗ СВОЇМИ НАЙДОРОЖЧИМИ ЛЮДЬМИ! ВOНИ ОБOВ’ЯЗКОВО ЦE ОЦIНЯТЬ!

Як приготувати заварне тісто на вареники:

Борошно просівається, змішується з сіллю.

У борошні, просіяного над мискою, робиться поглиблення, туди наливається олія.

Вода доводиться до кипіння.

У борошно вливається окріп, розмішується дерев’яною лопаткою або ложкою.

Потім замішується тісто до тих пір, поки воно не стане однорідним і густим.

Після цього тісту треба дати відпочити 40 хвилин.

Потім розкачати його ковбасками приблизно в палець завтовшки, різати на невеликі шматочки.

Шматочки тіста тонко розкачувати.

Тісто виходить м’яке, ніжне, а воду, в якій будуть варитися вареники, слід підсолити, якщо вони з солоною начинкою, якщо ж з солодкою начинкою, воду можна майже не підсолювати.

facebook