fbpx
рецепти
Картопляні кнедлі завжди готувала нам тітка, коли ми приїжджали до неї на Львівщину. Я виросла і, звісно, взяла в неї рецептик, бо ми всі їх обожнюємо. І таки є за що, бо це така смакота! Наче все просто, прості продукти – а такий шедевр виходить!

Ось так я готую картопляні кнедлі за тітчиним рецептом. Виходять завжди дуже смачні!

Спочатку готую заправку. треба багато цибулі зажарити на салі.

Взагалі то страву можна їсти з чим любите – сметаною, грибочками, підливою з томату. Та ми любимо саме з цибулькою на салі.

Взяти і відварити десь близько 1кг картоплі, зробити пюре, посолити, поперчити, додати піджарку з цибулі. Залишити, щоб остигала.

Приблизно 1.5кг сирої картоплі потерти на дрібній терці, відкинути на марлю, щоб стекла рідина, добре віджати. Посолити до смаку, додати 2 ст. л. крохмалю, 4-5 ст. л муки, 2-3 ст. л. вареної картоплі, можна 1 яйце – і вимішуємо добре.

Цю терту картоплю набираю столовою ложкою на долоню, розпластати по ній, і кладемо зверху варену картопельку і закручуємо, ніби стискаємо кулак. Тоді кидаємо у киплячу підсолену воду і готуємо до готовності. Кнедлі почнуть спливати і міняти колір. Заправляємо цибулькою з салом!

Смачного!

Читайте також: ТАКІ ШВИДКІ МЕДОВІ ПРЯНИЧКИ ВСЕ ДИТИНСТВО ГОТУВАЛА НАМ, СВОЇМ ОНУКАМ, БАБУСЯ. КОЛИ ЗАРАЗ ПЕЧУ ЇХ САМА І ЦІ ПАХОЩІ НАПОВНЮЮТЬ ОСЕЛЮ, ПОРИНАЮ В ДИТИНСТВО… ЯК ДОБРЕ, ЩО РЕЦЕПТ ЗБЕРІГСЯ В РОДИНІ, І Я РАДУЮ ЦІЄЮ ЧУДОВОЮ ВИПІЧКОЮ ТЕПЕР ВЖЕ СВОЇХ ДІТОК!

Заголовок, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook