fbpx
Здоров'я
Китайська карта обличчя: про що сигналізують прищі?

Найбільший орган у людини, як відомо, — це шкіра.

Саме вона часто сигналізує про те, що ми маємо проблеми зі здоров’ям. Якщо говорити, наприклад, про прищі на обличчі, то саме вони дають нам перший сигнал про подібні проблеми.

У Китаї прийнято вважати, що кожна ділянка лиця має зв’язок з тим чи іншим органом людини. Пропонуємо і вам ознайомитися з древніми китайськими знаннями.

Придивіться уважно, на якій ділянці обличчя у вас часто вискакують прищі. І допоможе вам у цьому китайська карта обличчя.

Сечовий міхур і тонка кишка

Вискочив прищ на лобі є сигналом проблем з сечовим міхуром або тонкою кишкою. Причинами тому — велика кількість жирів, стреси, недосипання, зайві алкоголь або цукор. Варто більше пити води і висипатися.

Печінка

Регулярна висип між бровами подає знак, що слід зробити чистку печінки. Причиною є часте вживання м’яса або ж у вас алергія на якийсь продукт харчування. А також причиною може бути недолік відпочинку. Для поліпшення здоров’я необхідно вживати в їжу органічну, сиру і здорову їжу, частіше гуляти на свіжому повітрі, робити медитації, займатися йогою або швидкою ходьбою.

Нирки

Так звана «арка», яка знаходиться між бровами, має зв’язок з нирками. Якщо «арка» під очима роздута, то це явний сигнал того, що нирки недостатньо добре працюють. Куріння, алкоголь, слабке серце і погане кровообіг є тому причиною. Для того, щоб поліпшити самопочуття, потрібно пити свіжу і очищену воду, менше вживати алкоголь, кофеїн і солодкі напої.

Серце

На проблеми з серцем вказує стан носа. Хоча на ньому рідко бувають прищі, але можуть з’являтися чорні точки. Причиною всьому цьому є брудне повітря, здуття живота, погане кровообіг, високий кров’яний тиск. Щоб покращити здоров’я, почніть стежити за рівнем холестерину в крові і тиском. Також варто зайнятися спортом.

Щоки

Якщо прищі з’явилися на верхній частині щік, то у вас проблеми з легенями. Причинами захворювання є куріння, астма, брудне повітря. Якщо вам дороге ваше здоров’я, то слід кинути палити. А ось брудна середина щік вказує на те, що у вас проблеми з нирками. Виною всьому є стреси, величезна кількість уживаного цукру, погане харчування і куріння. Необхідно виключити з меню фаст-фуди, а також користуватися хорошою косметикою.

Читайте також: МЕДИКИ НАЗВАЛИ МОТОРОШНУ НЕБЕЗПЕКУ ВІД СУШІ

Шлунок

Що не так з шлунком — вам підкажуть прищі в області рота і підборіддя. Причинами є жирні продукти, високий вміст цукру в продуктах, стреси, алкоголь і кофеїн. Для поліпшення стану шлунка необхідно змінити свій раціон на здорове, збалансоване харчування, їсти більше овочів і фруктів. Якщо немає змін в кращу сторону, то необхідно звернутися до лікаря.

Ця китайська карта особи повинна допомогти у ваших проблемах зі здоров’ям. Займайтеся спортом і будьте здорові!

Джерело.

facebook