fbpx
Breaking News
Ніна Петрівна годила невістці, як могла. А виявилося, що пригріла змію на шиї. А та їй віддячила – позбавила житла, то ще й сина налаштувала проти матері!
Подивіться на картинку і скажіть, що ви побачили першим, а ми розповімо вам про слабку, а значить вразливу сторону вашого характеру
Дуже багато випробувань випало на долю моєї бабусі: дві війни, голод, втрата дітей і найдорожчих людей, тяжка праця все життя… Але вона прожила до глибокої старості, майже до 90 років. І коли я питали: як ти все витримала? Вона відповідала: “Покладаюся у всьому на волю Отця Небесного і читаю завжди цю сильну Молитву до Нього”. Я записала її з бабусиних слів і тепер промовляю часто сама.
Притча про поміч Божу. Ніколи не нарікайте! Бог завжди допомагає вам. Навчіться це помічати!
Ці 12 корисних простих порад має знати кожен! Так, вони прості, але як допомагають в непростих ситуаціях!
Здоров'я
Китайська карта обличчя: про що сигналізують прищі?

Найбільший орган у людини, як відомо, — це шкіра.

Саме вона часто сигналізує про те, що ми маємо проблеми зі здоров’ям. Якщо говорити, наприклад, про прищі на обличчі, то саме вони дають нам перший сигнал про подібні проблеми.

У Китаї прийнято вважати, що кожна ділянка лиця має зв’язок з тим чи іншим органом людини. Пропонуємо і вам ознайомитися з древніми китайськими знаннями.

Придивіться уважно, на якій ділянці обличчя у вас часто вискакують прищі. І допоможе вам у цьому китайська карта обличчя.

Сечовий міхур і тонка кишка

Вискочив прищ на лобі є сигналом проблем з сечовим міхуром або тонкою кишкою. Причинами тому — велика кількість жирів, стреси, недосипання, зайві алкоголь або цукор. Варто більше пити води і висипатися.

Печінка

Регулярна висип між бровами подає знак, що слід зробити чистку печінки. Причиною є часте вживання м’яса або ж у вас алергія на якийсь продукт харчування. А також причиною може бути недолік відпочинку. Для поліпшення здоров’я необхідно вживати в їжу органічну, сиру і здорову їжу, частіше гуляти на свіжому повітрі, робити медитації, займатися йогою або швидкою ходьбою.

Нирки

Так звана «арка», яка знаходиться між бровами, має зв’язок з нирками. Якщо «арка» під очима роздута, то це явний сигнал того, що нирки недостатньо добре працюють. Куріння, алкоголь, слабке серце і погане кровообіг є тому причиною. Для того, щоб поліпшити самопочуття, потрібно пити свіжу і очищену воду, менше вживати алкоголь, кофеїн і солодкі напої.

Серце

На проблеми з серцем вказує стан носа. Хоча на ньому рідко бувають прищі, але можуть з’являтися чорні точки. Причиною всьому цьому є брудне повітря, здуття живота, погане кровообіг, високий кров’яний тиск. Щоб покращити здоров’я, почніть стежити за рівнем холестерину в крові і тиском. Також варто зайнятися спортом.

Щоки

Якщо прищі з’явилися на верхній частині щік, то у вас проблеми з легенями. Причинами захворювання є куріння, астма, брудне повітря. Якщо вам дороге ваше здоров’я, то слід кинути палити. А ось брудна середина щік вказує на те, що у вас проблеми з нирками. Виною всьому є стреси, величезна кількість уживаного цукру, погане харчування і куріння. Необхідно виключити з меню фаст-фуди, а також користуватися хорошою косметикою.

Читайте також: МЕДИКИ НАЗВАЛИ МОТОРОШНУ НЕБЕЗПЕКУ ВІД СУШІ

Шлунок

Що не так з шлунком — вам підкажуть прищі в області рота і підборіддя. Причинами є жирні продукти, високий вміст цукру в продуктах, стреси, алкоголь і кофеїн. Для поліпшення стану шлунка необхідно змінити свій раціон на здорове, збалансоване харчування, їсти більше овочів і фруктів. Якщо немає змін в кращу сторону, то необхідно звернутися до лікаря.

Ця китайська карта особи повинна допомогти у ваших проблемах зі здоров’ям. Займайтеся спортом і будьте здорові!

Джерело.

Related Post

facebook