fbpx
рецепти
Ліверна ковбаса – це таки дуже смачно. А домашня – особливо! Багато років готую її за цим простим рецептом, всім дуже подобається! Ковбаска виходить дуже смачною і, звичайно ж, не йде ні в яке порівняння з магазинною. Процес приготування зовсім не складний. Спробуйте – не пошкодуєте.

Ліверна ковбаса – це таки дуже смачно. А домашня – особливо! Багато років готую її за цим простим рецептом, всім дуже подобається!  Спробуйте – не пошкодуєте.

Складові:

сало з м’ясом на кістці – 1 кг.

печінка – 800 гр.

легені – 800 гр.

серце – 800 гр.

часник – 5-6 зуб

сіль

чорний перець

Готуємо так:

Відваримо печінку, легені, серце, сало з м’ясом, обов’язково солимо. Дістаємо субпродукти і м’ясо з салом з бульйону і залишаємо остигати. За цей час підготуємо черева.

Остиглий лівер і сало з м’ясом перекрутити на м’ясорубці з крупними гратами. Кладемо все в більшу миску. Додаємо 1 ст.л. подрібненого часнику, додаємо сіль, спеції, я додаю тільки чорний перець. На м’ясорубку ставимо насадку для ковбаси, одягаємо черева, але не зав’язуємо, щоб вийшло повітря. Набиваємо черева, їх не слід наповнювати не дуже щільно, інакше при варінні вони лопнуть. Тепер ділимо на невеликі ковбаски, для зручності. Дамо ковбасі охолонути в холодильнику години 2-3, за цей час ковбаса зміцніє і її можна спокійно різати на порційні шматочки.

Подробиці і деталі приготування ви можете подивитися в коротенькому відео нижче.

Читайте також: ЦЕ НЕ ЗВИЧАЙНІ ГОЛУБЦІ, А КАПУСТЯНІ ЗАВИВАНЦІ. В НИХ ЗОВСІМ ІНША НАЧИНКА І ВОНИ НАБАГАТО СМАЧНІШІ ВІД ТРАДИЦІЙНИХ ГОЛУБЦІВ. ТАКІ ГОТУЄ БАБУСЯ МОГО ЧОЛОВІКА – ВИ НЕ ПОВІРИТЕ, ЯКА ТО СМАКОТА! І Я ВЖЕ ТЕЖ, НА ЩАСТЯ, НАВЧИЛАСЯ ЇХ ГОТУВАТИ.

Смачного!

Заголовок, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook