fbpx
Breaking News
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Від чоловіка ж відповіді були скупі і односкладові – «спасибі», «так», «зрозуміло». Начебто не особливо він і вплутується в переписку, але і не «відшиває». З силою придушивши бажання рознести все і вся, розлучитися і подати на аліменти, вирішила поспостерігати.
– Розлучився з дружиною, хочу одружитися на тещі. Мене друзі засуджують, а мені так простіше
рецепти
Моя бабуся кожної весни їздить на кілька тижнів до монастиря у Слов’яногір’я, живе там в келії, працює і харчується з монахинями. рецепт цього салату вона звідтіля і привезла і підсадила на нього нас всіх. Який же він корисний і смачний! 

Салат «Монастирський» без майонезу

Інгредієнти:

Картопля варена за смаком,

Червона квасоля 1/2 банки,

Маринована червона цибуля,

Мариновані огірки,

Зелень за смаком.

Читайте також: КАЖУ ПРАВДУ: НІЧОГО СМАЧНІШОГО ВІД ЦЬОГО ПЛЯЦКА ЗА 35 РОКІВ НЕ ЇЛА! РЕЗУЛЬТАТ ПЕРЕВЕРШИВ ВСІ ОЧІКУВАННЯ, ЗАВТРА З РАНКУ БУДУ ПЕКТИ ЩЕ ОДНУ ПОРЦІЮ.

Спосіб приготування:

1. Нарізаємо картоплю і огірки кубиками, кладемо в салатник разом з цибулею, квасолею і зеленню.

2. Заправляємо салат олією (відмінно підійде масло із запахом насіння).

3. В якості альтернативи в салат додаємо нашинкований часник (замість огірків або додатково), тоді смак буде більш гострим.

Смачного!

Related Post