Ми всю дорогу з синами репетирували, як вони будуть вітати бабусю з днем народження. Вийшовши з автівки я вручила одному і другому квіти. Вони з захватом “летіли” до іменинниці. Старший з неймовірним ентузіазмом почав вітати перший. Він був у піднесеному настрої, тому говорив доволі гучно. Після першого речення мама його зупинила словами: “Ти чого розкричався?”. З того все і почалося.
Раніше я думала, що в нашій родині хороші стосунки. Я переїхала за 90 км, створила власну сім’ю і рада своєму життю, але батьки мене все більше турбують.
Я по іншому виховую своїх дітей, ніж колись мене. Мама завжди була “генералом в спідниці”, вона часто обурювалася на нас, віддавала нам накази, я ніколи не мала сміливості їй довіритися.
Вони пліткують з татом і сміються над усіма за спиною, вони пліткують і про нас, тому мені не хочеться з ними займатися особистими справами. Ми їздимо до них раз на місяць на вихідні, і я страшенно втомлююся від візиту, все більше і більше.
Я не підтримую наклепницьких висловлювань на інших, або уникаю спілкування, але чого не уникнути, так це різних думок щодо виховання.
У мене є діти 6 і 3 років. В порівнянні з іншими дітьми вони, мабуть, більш жваві, галасливіші, бувають моменти, коли вони сперечаються, голосно вигукують під час гри, але бувають і моменти коли вони гарно граються разом.
Коли старший з ентузіазмом вітає бабусю (було місяць тому день народження), вона перебила його висловом: “чого ти кричиш? спокійніше!”. Син починає нервувати, оскільки він вже не знає де закінчив і що казати дальше.
Потім мама може ходити за онуками крок в крок, щоб ті щось не “витворили”, як вона каже.
Меншому Святославу лише три і чим більше бабуся вимагає від нього бути “тихо”, тим більше він робить пустощів. Я намагаюся поводитися з дітьми спокійніше, ними тоді легше управляти. Коли я від них чогось хочу, то вкінці обов’язково дякую, намагаюся щось пояснити, іноді теж нервую і підвищую голос, але намагаюся мінімізувати це.
Мене критикували батьки за моє виховання з самого народження хлопчиків, за те, що я мало “хляпаю” по м’якому місцю, що я мало забороняю, що я дозволяю їм робити те, що вони б ніколи не дозволили.
Мама, напевно, сприймає це як мою невдачу і постійно “штурхає” дітей. Діти також розуміють, що бабуся набагато суворіша, вона часто підвищує голос, і вони сумують, тому що хочуть бачити поруч лагідну бабусю.
Під час візиту у батьків я відчуваю себе виснаженою і з нетерпінням чекаю свого спокою, а потім вдома я два три дні “відходжу” від відпочинку.
Через деякий час мама починає писати повідомлення про те, як у нас справи і як їй сумно без нас. Я не хочу повністю припиняти спілкування, я люблю своїх батьків, але особисте спілкування мене сильно вимучує.
Може хтось знає, як з цим всім боротися?
Фото ілюстративне спеціально для ibilingua
Недавні записи
- Чоловік вклав 300 тисяч гривень у квартиру, яку свекор купив на своє ім’я. Я жила сама в обласному центрі, коли зібралася виходити за Ореста заміж. Тому майбутня зовиця допомагала мені приміряти весільну сукню. Дізнавшись, скільки воно коштує, вона, звісно, передала це своїй мамі. І ось у день, коли ми дізналися про стать майбутньої дитини, свекор змусив її зателефонувати мені. Свекруха витягла мед і сказала: “Ось беріть, і 500 гривень віддавайте відразу”. Я мед не переношу, і я просто його не люблю
- Людмила Іванівна після нашого з Михайлом весілля вела свій контроль виключно через сина. Мене вона сильно не чіпала. Особливо це було помітно, коли на світ з’явився наш синок Тимур. Але після того, що витворила свекруха, я боюся любої тіні, коли гуляю коляскою в парку чи на вулицях. Я була в подиві. Старша жінка, і щоб на таке піти!
- Цього місяця Світлана повідомила мені, що розлучається. Я хотіла їй допомогти. Я запросила дочку на обід, сподіваючись, що вона зможе довіритися мені й відчує полегшення. Я хотіла її втішити. Але вона, здається, зовсім не чекала від мене допомоги. – Зі мною все добре. Я не розумію, чому ти продовжуєш так зі мною поводитися, – сказала вона мені ображено
- Я була при надії, а грошей на оренду не було, тому ми й переїхали жити до свекрухи. В той час, як лікарі просили берегтися, Ірина Степанівна повторювала, що цікавий стан не недуга. А коли дізналася, що в день “Х” чоловік буде поруч зі мною, взагалі з котушок злетіла. – Хто таке чоловіку показує? Це ж зовсім без розуму треба бути!
- Діти росли, батьки чоловіка їх нормально виховували. Але з якого дива нам взагалі там жити? Вона давно вже в оренді і з неї нам щомісяця капає непогана сума, яку не соромно витратити на якісь свої цілі. А будинок, це будинок. Його ми будували для себе. Він чудово підійшов би навіть для нас п’ятьох і навіть зять би не почував себе там утисненим. Свати як води до рота набрали. Ми купили м’яса для шашликів, закусок, гарно облаштували двір