fbpx
рецепти
Найсмачніші оладки – на воді і дріжджах! Саме такі пишні оладушки ми готували діткам в садочку, де я працювала нянею. А тепер печу їх своїм онучатам. Малеча в захваті! Ділюся рецептом і секретами. 

Для того, щоб спекти такі смачні дріжджові оладки, мені треба було:

вода – півлітра

цукор – 2 ст.л.

сіль – 1 ч.л.

борошно – 500 грам

дріжджі – 1,5 ч.л.

Текст відредагований творчим колективом видання Ibilingua.com.

Готуємо:

Сіль, цукор, дріжджі – перемішати.

Перемішала масу і залишила на 20 хвилин. Залежно від муки густота тіста може вийти різною, але на смак оладок це ніяк не вплине.

Через 20 хвилин знову перемішала, тісто вже піднялося трохи і стало тягучим. Залишила на 40 хвилин підніматися.

Через 40 хвилин тісто збільшилося в розмірі рази в три. Далі, дивлячись яке вийшло за густотою тісто, можна змастити руки рослинним маслом і прямо руками відщипувати шматочки тіста, пріплюсківать їх трохи, формуючи оладки.

З моїм борошном у мене вийшло трохи рідкувате тісто, тому я умочую ложку в масло і відщипую  тісто ложкою. Хоча іноді мені це набридає і я  відривю тісто руками і швидко переношу його на сковороду.

Смажу дріжджові оладки в розпеченому рослинному маслі з двох сторін, масла можна налити побільше.

Яка смакота вийшла! Найсмачніше, як кажуть онуки і я з ними згодна, їсти оладки з медом або з варенням (полуничним наприклад)!

Читайте також: ТАКИЙ “КОКОСОВО-МОЛОЧНИЙ ТОРТ” НА ВСЮ РОДИНУ ГОТУВАЛА НАМ МАМА В ДИТИНСТВІ. ЯК ЖЕ Я ЙОГО ЛЮБЛЮ! НІЖНИЙ, ПРОСЛОЙКА МАЛИНОВОГО ЖЕЛЕ, КОКОСОВІ НОТКИ, СМЕТАННИЙ КРЕМ – ВАМ І ВАШИМ РІДНИМ ОБОВ’ЯЗКОВО СПОДОБАЄТЬСЯ ЦЕЙ ПЛЯЦОК!

Текст, заголовок, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook