fbpx

Не знаєте який салат приготувати на святковий стіл, щоб економно і смачно? Тоді цей салат з печінки саме те, що треба. Він виглядає гарно та яскраво, тому добре підходить до будь-якого свята. Крім того, це простий рецепт салату, приготувати такий зовсім не складно. Інгредієнти тут прості та недорогі. Але, в результаті, виходить дуже смачно!

Не знаєте який салат приготувати на святковий стіл? Щоб економно і смачно. Тоді цей салат з печінки саме те, що треба. Він виглядає гарно та яскраво, тому добре підходить до будь-якого свята. Крім того, це простий рецепт салату, приготувати такий зовсім не складно. Також, салат з печінки з кукурудзою – економний. Інгредієнти тут прості та недорогі. Але, в результаті, виходить дуже смачно. Спробуйте! За матералами

Інгредієнти:

куряча печінка 300 г

морква 5 шт.

яйця 4 шт.

кукурудза 1 б.

картопля для смаження 2 шт.

майонез 1 п.

Читайте також:ПЛЯЦОК “ЯПОНСЬКИЙ” СПОДОБАЄТЬСЯ ТИМ, ХТО ЛЮБИТЬ НЕ НУДНУ, ВМІРУ СОЛОДКУ ВИПІЧКУ З ЯГОДАМИ ЧИ ФРУКТАМИ. САМЕ ЦЕЙ СМАЧНИЙ СИРНИК ТАКИЙ І Є. КРІМ ТОГО, ПЛЯЦОК ВИГЛЯДАЄ ГАРНО, ЯСКРАВО ТА АПЕТИТНО. А РЕЦЕПТ – ПРОСТИЙ ТА ДОСТУПНИЙ. ОБОВ’ЯЗКОВО СПРОБУЙТЕ!

Як приготувати

Всі інгредієнти потрібно викладати на велику глибоку тарілку шарами, змащуючи кожен шар салату майонезом.

Курячу печінку промити, злегка відбити, вмокнути в муку і обсмажити з обох сторін на олії до готовності. Вкінці долити трішки води та ще потушити, щоб печінка стала м’якою. Викласти її на тарілку, розім’яти виделкою, змастити майонезом.

На печінку викладаємо відварену та потерту на грубій терці моркву – посолити і змастити майонезом. На моркву викладаємо потерті яйця – сіль, майонез. Останній шар – консервована кукурудза.

Окремо смажимо на олії картоплю, потерту на терці для корейської моркви. Викладаємо на тарілку по колу.

Смачного!

You cannot copy content of this page