fbpx
рецепти
Новинка – чудовий пляцок без борошна! Варто було приготувати один раз – і я в нього закохалася! А як сподобався родині і гостям! Мак, горіхи, шоколад, кокос, ніжний вершковий крем – смак, від якого всі рецептори в захваті!

Отже готуємо з любов’ю!

Маковий прошарок:

5 жовтків

4 білки

125 гр. цукру

125 гр. маку

60 гр. горіхів
1/2 ч. л. порошку для печива

Жовтки збити з цукром до білої пухкої маси, вимішати зі змеленими горіхами, та змеленим маком. Окремо збити білки, з’єднати обидві маси разом. Пекти у розігрітій духовці при 170°, 30 – 35 хв. до сухої палички.

Шоколадно – кокосовий прошарок:

3 жовтки

4 білки

100 гр. цукру

100 гр. чорного шоколаду

100 гр. кокосової стружки середнього помелу

1 ст. л. какао

1/2 ч. л. порошку для печива

Білки збити з цукром до стійких піків, ввести жовтки збити, додати натертий на крупній тертці шоколад, кокос, какао, акуратно вимішати, пекти так само як маковий прошарок.

Крем:

250 мл. молока

1 скл.горіхів (скл. 250 гр.) на вазі 140 гр.

1/2 ск. цукру пудри

250 гр. масла

1 – 2 ст. л. коньяку

Змелені горіхи залити добре гарячим молоком, прикрити, залишити охолонути цілком. М’яке масло збити з цукром пудрою до білого кольору, поступово додавати горіхову масу, збивати так до кінця, в кінці при бажанні додати коньяк, я давала бо мала відкритий, як не маєте то не біда.

Збираємо пляцок почергово коржі перекладаємо кремом, верх можна присипати 1 ст. л. какао, або потерти шоколад.

В рецепті вказано половину порції продуктів. На круглу форму 26 d. кількість продуктів подвоюємо, маковий корж перерізаємо на два, шоколадних печемо два окремо, крем подвоюємо.

Смачного!

Читайте також: ЗРОДУ НЕ ЇЛА ТАКОЇ СМАЧНЕЗНОЇ ТУШКОВАНОЇ КАПУСТИ, ЯК ГОТУВАЛА МОЯ БАБУСЯ. АЛЕ, СПОДІВАЮСЯ, І МОЯ НЕ ПРОГРАЄ, АДЖЕ ВСЕ ЖИТТЯ КОРИСТУЮСЯ САМЕ БАБУСИНИМИ СЕКРЕТАМИ ПРИГОТУВАННЯ. ОСЬ ВОНИ. СКОРИСТАЙТЕСЯ – І ВАША КАПУСТОЧКА БУДЕ НЕЗРІВНЯННОЮ! 

Фото ілюстративне.

facebook