fbpx
рецепти
Приголомшливо ароматний оселедець пряного посолу за ГОСТом! Спробуйте приготувати хоч раз самі – магазинного вже не схочете! В нашій родині таку рибку всі люблять смакувати з картоплею: “в кожушках”, смаженою або з пюре. 

Я готую пряний оселедець тільки сама. Спробуйте приготувати хоч раз – магазинного вже не схочете! В нашій родині таку рибку всі люблять смакувати з картоплею: “в кожушках”, смаженою або з пюре. 

Інгредієнти

Вода 1 л

Гвоздика 0.75 г

Коріандр сухий 1.05 г

Кориця мелена 0.6 г

Лавровий лист 0.15 г

М’ята суха 0.15 г

Горіх мускатний 0.2 г

Перець духмяний 1.9 г

Перець чорний горошком 0.6 г

Перець чилі сухий 0.25 г

Цукор 20 г

Оселедець свіжоморожений 700 г

Сіль 90 г

Читайте також: НАЙВДАЛІШИЙ РЕЦЕПТ ЦЬОГО УЛЮБЛЕНОГО ДЛЯ БАГАТЬОХ ТОРТА, ВІН РОДОМ З РАДЯНСЬКИХ ЧАСІВ. МЕДОВИЧОК “В ГОСТЯХ У КАЗКИ” – ЦЕ 6 КОРЖІВ, ЯКІ ПРОСОЧУЮТЬСЯ ДВОМА КРЕМАМИ. ОДИН – ЛИМОННИЙ КРЕМ. А ІНШИЙ СМЕТАННИЙ КРЕМ. ЛИМОННИЙ КРЕМ ДАЄ ЦИТРУСОВИХ ЧАРІВНУ НОТКУ, А СМЕТАННИЙ РОБИТЬ ТОРТ М’ЯКИМ, ПОВІТРЯНИМ НАСТІЛЬКИ, ЩО ПРОСТО ТАНЕ У РОТІ.

Існує 6 основних ГОСТівських букетів, по ГОСТу 1084. Ми вибрали суміш №6, яка в себе включає, крім солі: чорний перець, запашний перець, nлавровий лист, гвоздику, м’яту, корицю, червоний стручковий перець, коріандр, аніс, насіння кропу, цукор. (за матеріалами)

Виберемо 2 хороших непошкоджених великих оселедця. Вимиємо розморожену рибу. Відважити необхідну кількість спецій, солі та цукру.

Змішуємо всі, злегка подрібнені, спеції з неповною чайною ложкою солі і цукром.

Решту солі розчиняємо в чистій воді.

Робимо розріз від отвору біля  хвоста до голови.

Потрошимо рибу і вичищаємо її черевце від молочка, ікри, всіх нутрощів і плівок.

Готуємо резервуар для засолу риби. В оригіналі це дерев’яні та пластикові бочки з вкладишами-мішками з харчової плівки. Нам для 2 рибок така тара ні до чого, тому беремо скляне деко з невеликим харчовим пакетом, в якому вільно розміститься оселедець.

Натираємо їх сумішшю спецій, солі та цукру.

Заливаємо сольовим розчином, зав’язуємо пакет і відправляємо оселедець в холодильник.

Через 3 дні наш оселедець пряного посолу за ГОСТом готовий і ви можете його просто порізати на шматки і подати разом з картоплею.

Смачного!