fbpx

Шоколадно-маково-горіхово-родзинковий смаколик із ніжним заварним кремом. Смачно, незвично й дуже красиво у розрізі

Спеціально підготовлено для ibilingua.com

Цей тортик спеціально для жінок, який втілює всю сутність слабкої статі.

У нього не тільки всі коржі абсолютно різні за кольором і смаком, вони відрізняються також додатковими наповнювачами. Смачно, незвично й дуже красиво у розрізі.

Інгредієнти:

Шоколадно-горіховий корж: 100 г цукру, яйце, 100 г сметани, 100 г борошна, дрібка солі, 0,5 ч. л. соди, 100 г горіхів, 3-4 ст. л. какао.

Родзинковий корж: 100 г цукру, яйце, 100 г сметани, 100 г борошна, дрібка солі, 0,5 ч. л. соди, 100 г родзинок, дрібка куркуми.

Маковий корж: 100 г цукру, яйце, 100 г сметани, 100 г борошна, дрібка солі, 0,5 ч. л. соди, 100 г маку.

Для заварного крему: 2 яйця, 75 г цукру, 2 ст. л. борошна, 250 мл молока + 2,5 ст. л. молока, ванілін, 50 г вершкового масла.

Читайте також: Пляцок «Три бажання» – це шоколадний бісквіт, сирно-цукатна й макова начинки, а ще смачнючий масляно-заварний крем із кавовим ароматом

Приготування:

Шоколадно-горіховий корж: змішати цукор із яйцем. Додати сметану, перемішати. Просіяти борошно, додати дрібку солі, соду гашену оцтом.

Всипати подрібнені горіхи й какао. Все ретельно перемішати.

Вилити тісто у форму, встелену промасленим папером для випікання. Випікати при температурі 180°С приблизно 25-30 хвилин. Готовність перевірити зубочисткою.

Корж з родзинками: готувати аналогічно першому, тільки додати туди замість горіхів і какао попередньо замочені родзинки й дрібку куркуми (для жовтого кольору).

Маковий корж: тісто готувати з тих же інгредієнтів, що й перші два коржа. Тільки в третій корж додати попередньо замочений мак.

Для заварного крему: яйця змішати з цукром, ваніліном і борошном. Додати 2,5 ст. л. молока й все ретельно перемішати.

Отриману масу влити в уже трохи підігріте молоко (250 мл), довести до кипіння, постійно помішуючи вінчиком.

Ще трохи проварити на маленькому вогні, поки маса не загусне (добре робити це на водяній бані, тоді суміш буде однорідною і без грудочок).

Наприкінці додати масло й збити крем міксером (до речі, за бажанням можна використовувати простий сметанний крем).

Готові коржі рясно змастити кремом – починати з родзинкового. Потім корж із маком.

Закінчити шоколадно-горіховим коржем. Дати просочитися протягом 4 годин. Краще залишити на ніч. Прикрасити за бажанням: маком, горішками, родзинками і тертим шоколадом.

За бажанням коржі можна розрізати на дві половинки кожен і в результаті у вас буде тортик із 6 коржами. Він просочиться краще.

Але я вирішила залишити так як є, адже бісквіт у рецепті сметанний, вологий. Він не потребує додаткового просочення і смачний сам по собі, навіть без крему.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Тоді підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням  ibilingua.com

You cannot copy content of this page